Counter Strike

Jak to jest trafić kartę Team Of The Year w Fifa 19? Wywiad z xenq!

 

Dzisiaj jest z nami Damian "Xenq" Przybyła, Youtuber nagrywający filmy z gier Fifa.

 

Cześć Damian!

Cześć 

 

Masz jakiś swój ulubiony klub piłkarski? Czy raczej interesujesz się tylko Fifą?

Tak, Kibicuje od 10 lat Londyńskiej Chelsea! Natomiast jeśli chodzi o Polskie drużyny, to kiedyś byłem fanem Groclinu, ale odkąd ta drużyna się rozpadła to nie kibicuje żadnej Polskiej drużynie

 

Jaki jest twój najlepszy zawodnik w Fifa 19? Kim ci się grało najlepiej?

Według mnie największym "kocurem" w stosunku cena/jakość jest Hirving Lozano 85, to co ten zawodnik wyprawia na boisku to istna masakracja. Najlepszym zawodnikiem w Fifa 19 jest oczywiście Cristiano Ronaldo, jednak nie grałem jeszcze najlepszymi kartami Ikon.

 

Playstation czy Xbox? Która z tych konsol jest według ciebie lepsza dla graczy FIFA?

Ja osobiście wolę Xbox one, według mnie gra "chodzi" tam lepiej niż na PS4, jednak jak wiemy, ostatnie Mistrzostwa Polski rozgrywane były na Playstation. Jeśli ktoś myśli o Esporcie to raczej na jego miejscu szedł bym w strone PS4, aczkolwiek ja sam w przyszłym roku wracam na Xboxa.

 

Ile wydałeś Fifa Points w tej odsłonie gry?

Wydałem 24 tysiące fifa points na samym początku gry 🙂

 

Co sądzisz o youtuberach pokroju Castro, którzy wydają kilkaset tysięcy fifa points?

Co sądze o osobach pokroju Castro? Nic. On dużo Fifa Points dostaje od Ea, a reszte kupuje za swoje pieniądze, które odrabia podczas streamów lub dzięki sponsorom. Po prostu w taki sposób się rozwija i nie ma w tym nic złego.

 

Jako jeden z niewielu Polskich youtuberów trafiłeś kartę TOTY. Był to N'golo Kante. Spodziewałeś się takiego trafu czy raczej byłeś przekonany że nie trafisz nic dobrego?

Niestety trafiłem tę karte na koncie jednego ze swoich widzów, ale nie ukrywam, widok niebieskiej karty wzbudza niesamowite emocje. Żałuję tylko, że na swoim głównym koncie nie miałem takiego szczęścia.

 

Masz jakąś ulubioną gre po za fifą?

Gram tylko w Fife, na inne gry po prostu nie mam czasu.

 

Zdarza ci się zagrać tryb kariery lub wirtualne kluby?Jesli tak, to jaką drużyną grałeś karierę?

Nie kręci mnie granie offline, a wręcz męczy mnie. Lubie rywalizacje i czuć, że ktoś po drugiej stronie kabla siedzi i też zaciska zęby żeby wygrać mecz. W WK też nie było dane mi zagrać z prostego powodu- brak czasu.

 

Co sądzisz o ilości aktualizacji w fifie 19? Po 5 miesiącach gry mieliśmy już ponad 5 aktualizacji. Czy według ciebie psuje to gre? 

Mnie aktualizacje nie dziwią ani troche, dziwi mnie fakt że są robione testy czy to przez pracowników EA czy to przez graczy i YTberów zaproszonych na event, po czym wychodzi gra i jest niedopracowana ale ta historia powatarza sie rok w rok… cóż moge powiedzieć czy zrobić? NIC. Nawet po tych aktualizacjach niektóre rzeczy nie są zmienione jak chociażby to że napastnik nagle zamienia się miejscami z pomocnikiem i tak grają…

 

Dziękujemy za wywiad, i życzymy powodzenia w rozwoju kanału!

Dzięki!

 

Link do kanału Damiana macie tutaj:  https://www.youtube.com/user/XenqPepeHD

Komentarze

Scroll to top