Counter Strike Poradniki

Jak pobrać csgo? Skąd ściągnąć cs go za darmo?

 

Counter-Strike: Global Offensive to najpopularniejsza gra typu FPS wydana przez Valve. Od kilku lat jest dostępna w modelu Free-To-Play, czyli możemy ją pobrać i grać w nią w pełni za darmo. Skąd zatem pobrać cs go za darmo? Jak go uruchomić? Jakie CSGO ma wymagania minimalne?

Jak pobrac csgo?

Aby pobrać csgo za darmo należy posiadać konto Steam. Utworzyć je możemy bezpośrednio na stronie SteamPowered. Platforma wymaga potwierdzenia swojego konta poprzez adres email, także pamiętaj, aby podać prawdziwy adres poczty elektronicznej. Po rejestracji musimy pobrać klienta Steam na nasz komputer. Możemy to zrobić wchodząc w ten link i klikając niebieski przycisk „INSTALL STEAM„:

jak pobrać csgo

Zobacz też: Komendy na więcej FPS w CS:GO w 2020!

Pobrany plik waży zaledwie 1,50 MB, natomiast w trakcie instalacji dopiero pobierze się pełny klient Steam, który waży już nieco ponad 200 MB. Po instalacji klienta i zalogowaniu się na swoje konto należy przejść do sklepu i odszukać CSGO:

Teraz wystarczy dodać grę do naszej biblioteki i rozpocząć pobieranie. Na naszej stronie znajdziesz wiele poradników dotyczących CSGO, więc sprawdź koniecznie menu CSGO -> Poradniki.

CSGO Wymagania minimalne

Oto wymagania minimalne CSGO:

  • System operacyjny: Windows® 10/7/Vista/XP
  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor lub lepszy
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: Karta graficzna musi posiada minimum 256 MB pamięci i być kompatybilna z DirectX 9 i Pixel Shader 3.0
  • Miejsce na dysku: Minimum 15 GB dostępnej przestrzeni
22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top