Biznes

Jak otwierać skrzynki do cs go za darmo

 

Najlepsze sposoby:

Przyjrzyjmy się więc kilku opcjom uzyskania noży CS:GO, rękawic i autorskich modyfikacji standardowego rodzaju broni bez pieniędzy. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że teraz mówimy o kilku sprytnych sztuczkach. Ale nie! Najpewniejszym sposobem na uzupełnienie ekwipunku nowymi skinami CS: GO jest po prostu regularne uczestnictwo w internetowych meczach CS: GO. Jeśli podejmiesz odpowiedzialne podejście do rozgrywki w trybie rywalizacji, wkrótce zbierzesz pokaźną kolekcję skinów. Poza tym to nie jedyny sposób więc wymyślmy to razem.

Zdobądź darmowe skrzynki bezpośrednio w CS: GO

Najpopularniejszy sposób. Wszystko zależy w dużej mierze od Twojej wytrwałości i asertywności, ale też trochę od szczęścia. Jeśli grasz dużo i często, możesz zdobyć do czterech skinów CS: GO tygodniowo w wyniku losowych przedmiotów w grze. Ale jest też niuans, szansa na porzucenie fajnego tematu nie jest duża. Najczęściej gracze otrzymują skiny o jakości wojskowej lub przemysłowej. Bardziej interesujące przedmioty często znajdują się w skrzyniach w grze. Mogą również wypaść ci losowo w trakcie gry, ale do otwarcia takiej skrzynki będziesz potrzebować specjalnego klucza, za który będziesz musiał zapłacić. Koszt jednego to 2,5 dolara. Tak więc w tym przypadku skrzynka nie jest całkowicie darmowa.

Handel parowy

Kolejny alternatywny sposób na darmowe skiny CSGO. Jak to działa? Dajesz skiny swojemu przyjacielowi w zamian za jego skin. Ale ta opcja zapewnia ograniczoną swobodę działania. W końcu prawdopodobnie chcesz skin, który nie mają Twoi znajomi. A ta opcja nie daje ci tej samej okazji, by się wyróżnić i poczuć się wyjątkowym na tle twoich towarzyszów. Jeśli jednak twój przyjaciel ma dokładnie taki skin, o jakiej marzysz i jest gotowy do wymiany, to jest to dopuszczalna opcja.

Hodowle skiny

Jeśli nie martwisz się szczególnie o wyjątkowość powstałych skinach, ta metoda może ci się przydać. Najważniejsze jest to, że tworzysz kilka kont na Steam i grasz w CS: GO na każdym z nich. W ten sposób w ciągu tygodnia otrzymasz w sumie wiele darmowych skinów. Następnie możesz z nich korzystać samodzielnie lub wymieniać je z przyjaciółmi na te, których potrzebujesz, lub sprzedawać i zdobywać prawdziwe pieniądze. Pamiętaj jednak, że nie możesz utworzyć zbyt wielu kont, aby nie zostać zbanowanym.

Kontrakty wymiany CS:GO

Ta metoda zostanie zastosowana do tych graczy, którzy zgromadzili już dużą liczbę tanich skinów o tym samym poziomie rzadkości w swoim profilu Steam. Jest to specjalne narzędzie w CS:GO, które pozwala za darmo wymienić dziesięć skinów o tej samej rzadkości na rzadszy i ciekawszy skin. Oprócz zwykłych przedmiotów do umowy wymiany można dodać broń z licznikiem StatTrak. Nawiasem mówiąc, po wydaniu Operacji Bravo gracze mogli dodawać skiny z różnych kolekcji do jednego kontraktu, co otwierało nowe możliwości i wyraźnie zwiększało swobodę działania.

Zdobądź darmowe skórki CSGO: hacki i wskazówki

Oprócz typowych metod opisanych powyżej, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka bardziej przydatnych i odpowiednich wskazówek, jak zdobyć skin CSGO za darmo (https://bloodycase.com/pl/free-cases). Przeczytaj więc artykuł do końca, a poznasz wszystkie metody pracy, które pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Udział w DailyFree

Bardzo fajny hack darmowych skinów CSGO. Czego potrzebujesz? Po uroczystym otwarciu BloodCase.com wejdź na stronę. Wypełnij formularz rejestracyjny. Następnie należy przejść do strony Daily Free i spełnić tylko kilka wskazanych tam prostych warunków. Po tym masz gwarancję otrzymania skinu Milspec, Covert, Classified lub Restricted, którą wypadasz losowo. Możesz codziennie odwiedzać naszą stronę i spełniać warunki, aby nagrody w postaci darmowych skinów były dla Ciebie dostępne co 24 godziny.

Subskrypcja newslettera BloodyCase

Dobre wieści! Dopiero w niedalekiej przyszłości, zapisując się do newslettera od BloodyCase.com, będziesz mógł otrzymać wyjątkowe nagrody! Otrzymasz mailem formularz, w którym możesz wskazać przewidywany termin wielkiego otwarcia naszej strony. Jeśli jesteś pierwszym, który zgadnie, otrzymasz 100 USD na saldzie na stronie, a także AWP | ASIMOV (TESTOWANY W TERENIE)! W każdym razie będzie więcej niż jedna nagroda, pierwszych 100 użytkowników, którzy odgadną datę otwarcia, otrzyma bonusy. Tylko jedna próba dla każdego adresu e-mail. Nie trać czasu i spróbuj szczęścia!

Rywalizacja w bitwach o skrzynie

Ta metoda jest bardziej skomplikowana niż poprzednie. Jednak w końcu możesz zdobyć dodatkowe darmowe przedmioty, a nawet nie jeden. Dlatego uważamy, że tę metodę można bezpiecznie nazwać darmowym hackiem skinów  CSGO. Musisz przejść do sekcji Case Battles na stronie BloodyCase.com. Tam możesz wybrać jedną lub więcej spraw i postawić je przeciwko przeciwnikowi i jego sprawom. Następnie skrzynie są kolejno otwierane i losowo wypadają z nich skrzyni. Gracz, którego łączna wartość odrzuconych skinów będzie większa, nie tylko otrzymuje zdobyte przedmioty, ale także za darmo odbiera wszystkie skiny przegranemu przeciwnikowi.

Więc teraz wiesz, że wcale nie trzeba kupować skiny,  wydając na to dużo pieniędzy. Ponadto nie zawsze jest bezpłatne, aby uzyskać tylko rozpowszechnione i tanie skiny, jeśli spróbujesz użyć odpowiednich metod, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nabędziesz godny przedmiot, który idealnie pasuje do Twojego wizerunku. Mamy więc nadzieję, że nasz artykuł „CSGO, jak zdobyć darmowe skiny” był dla Ciebie przydatny i zaczniesz je otrzymywać już teraz!

Komentarze

Scroll to top