Eventy

Heroic na Games Clash Masters w Gdyni!

 

           Aktualnie poza Intel Extreme Masters w Katowicach nie mamy większych imprez poświęconych tylko rozgrywkom CS:GO. Z nową inicjatywą wyszli organizatorzy Meet Point'u, który odbył się w maju na PGE Narodowym w Warszawie. Games Clash Masters to nowo powstały projekt zrzeszający świat Counter Strike'a.

         Wydarzenie to odbędzie się w dniach 26-28 września w Gdyni. Obecnie trwają kwalifikacje do miejsca w finałach Games Clash Masters. Każdy z Was może zawalczyć w kwalifikacjach. Wystarczy tylko zebrać drużynę i ją zapisać do turnieju. Pula nagród wynosi aż 100 000$!
Aktualnie trwają już pierwsze kwalifikacje. Niedawno było losowanie grup. O tym więcej możecie poczytać na social mediach wydarzenia. Najważniejsze linki znajdziecie na końcu tego artykułu.

           Na miejscu nie zabraknie takich drużyn jak Pompa Team, Team Kinguin, PRIDE i wiele innych topowych drużyn z Polski. Games Clash Masters to również pierwsze wydarzenie poza IEM-em, na którym będą toczyły swoją walkę drużyny zagraniczne. W tym właśnie jest sedno tego postu. Pierwszą drużyną zagraniczną zaproszoną do udziału w turnieju, w Gdyni jest duńska organizacja po ostatnim notowaniu rankingu HLTV zajmująca 21. lokatę. W tej drużynie występują m.in. friberg oraz niko. Heroic potwierdziło już swoją obecność na evencie.

Facebook wydarzenia:  https://www.facebook.com/gamesclashmasters/
Informacje z backstage'a znajdziecie również na Insta Stories oraz Twitterze.

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Scroll to top