Eventy

Cracow Game Days 2019 już w ten weekend! Spełnij swoje gamingowe marzenia!

 

Game Days 2019 to niesamowite targi kier komputerowych organizowane w Krakowie, w hali EXPO! Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa – jest organizowana przez całe trzy dni (19-21 lipca)! 

 

Interesujesz się gamingiem i esportem? To wydarzenie dla ciebie! To tutaj możesz spełnić swoje gamingowe marzenia! Mnóstwo turniejów, które dadzą ci możliwość rozegrania meczów na głównej scenie oraz zgarnięcia mnóstwa nagród rzeczowych! Turnieje w zależności od dnia i godziny będą rozgrywane w przeróżne tytuły: Zaczynając od najnowszej F1 2019 idąc przez Mortal Kombat, a kończąc na unikalnym turnieju Super Smash Bros Ultimate od Nintendo! Opórcz turniejów na głównej scenie zagości ekipa TVgry oraz odbędzie się pokaz Cosplay!

 

 

Oprócz turniejów na głównej scenie do dyspozycji odwiedzających będą również stoiska, na których będzie można przetestować szereg najświeższych gier na najnowszym sprzęcie komputerowym, strefa retro, na której poznamy niesamowite gry sprzed lat, strefa gier planszowych i wiele wiele więcej! Dodatkowo gdy zgłodniejesz, na zewnątrz będzie czekała na ciebie strefa foodtrucków

 

Cracow Game Days 2019 odbędzie się już w ten weekend w dniach 19-21 lipca w hali Expo w Krakowie. W piątek odbędzie się dzień VIP przeznaczony dla posiadaczy tylko specjalnych biletów, które możecie nadal zakupić! Do wstępu w weekend, czyli 20 oraz 21 lipca będzie potrzebny standardowy bilet weekendowy, który dostępny jest w sprzedaży w cenie 49,99zł i umożliwia wstęp na teren wydarzenia zarówno w sobotę jak i niedzielę. 

 

Więcej informacji dotyczących wydarzenia możecie przeczytać na stronie GameDays.pl

 

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top