League Of Legends

H2K Pr0lly wraca do swojej rodzimej Ameryki?

 

27 letni Neil "Pr0lly" Hammad którego chyba tutaj nikomu nie trzeba przedstawiać, ma wrócić do swojego rodzimego kraju. Jak podaje ESPN pochodzący z Atlanty trener H2K ma odejść od H2K i EU LCS by zacząc współpracę za oceanem w drużynie 100 Thieves, która jest zespołem należącym do Cleveland Cavaliers, jako że przepisy NBA nie pozwalają im posiadać drugiej drużyny o takiej samej nazwie. 


Dla przypomnienia : Pr0lly był kiedyś zawodnikiem w NA LCS, grając w takich zespołach jak Velocity eSports, compLexity Gaming, a wkońcu w compLexity.Black. Jako ciekawostka można dodać, że na początku swojej kariery posiadał nick prollyracist, aż w końcu komentator NA LCS Phreak sprawił, że uciął połowę nick'u do samego "Pr0lly" i tak zostało do dzisiaj. Mimo, że jako gracz nie udało mu się dużo osiągnąć, na pewno zrobił to jako trener – Dołączył do H2K od razu po tym jak drużyna dostała się do EU LCS, a następnie pomógł im uzyskać wiele wysokich pozycji w rozrywkach europejskich, a także 2 występów na mistrzostwach świata i pamiętnym półfinale sprzed roku. Do tego uzyskał także wiele nagród za najlepszego trenera splitu. 


blank

O drużynie 100 Thieves do której ma dołączyć Pr0lly, wiemy niestety niewiele. Skład jest nieznany, z wyjątkiem właśnie – trenera, co też nie zostało jeszcze potwierdzone. Jedyna co wiemy o organizacji to to, że zabezpieczona przez drużynę z NBA Cleveland Cavaliers, jest prowadzona przez dawnego profesjonalnego gracza Call Of Duty – Matthew "Nadeshot" Haag'a. To właśnie przez niego drużyna nazywa się tak, a nie inaczej – 100 Thieves to marka ubrań którą on prowadzi, a także nazwa starego team'u CoD.

20 letni pasjonat esportu, Ligi legend i wierny fan Fnatic

Komentarze

Scroll to top