GAMBIT ODPADA Z MINORA! TEAM SPIRIT GRA DALEJ!

To już pewne, nie zobaczymy Dosi i spółki w Katowickim spodku. Gambit przegrało w finale dolnej drabinki z Team Spirit 0:2 i pożegnało się z szansą na wystąpienie na Majorze. Team Spirit powalczy teraz z przegranym finału górnej drabinki o awans na iem Katowice 2019

Spotkanie pomiędzy Gambit oraz Team Spirit rozpoczęło się od mapy Mirage, która była wyborem drużyny Softika. Zawodnicy Team Spirit szybko udowodnili, że mirage jest ich mocną mapą i do przerwy mieliśmy wynik 10:5 na korzyść S0ftika i spółki. Po zmianie stron Gambit nie było w stanie sforsować defensywy Team Spirit i pierwsza mapa zakończyła się wynikiem 16:7 dla Team Spirit!

Na drugiej mapie, którą był Overpass wybrany przez Gambit również lepiej prezentowali się zawodnicy Team Spirit, którzy mimo przegrania rundy pistoletowej,  po stronie CT wygrali 9 rund. Świetnie w pierwszej połowie prezentował się SomeDieYoung, który zdobył 17 zabójstw! Po zmianie stron Team Spirit kontynowało swoją świetną gre. Drużyna Davcosta wygrała pistoletówke i następne dwie rundy. Następnie Gambit wygrało 5 rund z rzędu, doprowadzając do wyniku 11:12. Chwilę po tym Spirit wygrało jedną rundę, jednak Davcost i spółka nie dali rady wygrać więcej i znowu do wygrywania wróciło Gambit. W 27 rundzie świetną zagrywką popisał się Dima, dzięki któremu Spirit zdobyło 14 rundę. Ostatecznie, S0ftik i spółka nie oddali już żadnej rundy i wygrali Overpassa 16:13.

Team Spirit zmierzy się jutro z przegranym meczu Avangar-Winstrike, a Gambit musi wracać do domu.