League Of Legends

Fnatic w finale LEC!

 

Znamy drugiego finalistę LEC. Fnatic szybko rozbiło FC Schalke 04 3:0. Świetna gra Rekklesa i spółki, która pokazała,że są oni o poziom wyżej od reszty stawki wraz z G2.

Pierwsza gra była bardzo słaba w wykonaniu zawodników FC Schalke 04. Rozpoczęli oni od złej akcji na dolnej alei a następnie podjęli złą walkę na górnej rzece. Skutkiem wyborów Schalke był nafeedowany Rekkles, który w tym meczu prezentował się o klasę lepiej od Upseta. Cały mecz był kontrolowany przez Fnatic jedynym poważniejszym zagrożeniem, które udało się stworzyć Schalke była akcja na górnej alei tam zabójstwa zgarnął Trick. Gra zakończyła się szybko ponieważ już na pierwszym Baronie. Szybka gra i mamy 1:0 dla Schalke.

W drugiej grze wydawało się, że Schalke podniesie się jednak Broxah i reszta drużyny postanowili podjąć niebieski wzmocnienie rywali co skutkowało zdobyciem dwóch zabójstw ma konto Broxaha oraz przejęciem blue Tricka. Był to początek końca. Fnatic zdobywało kolejne smoki i kontrolowało przebieg spotkania. Znów mogliśmy zobaczyć różnicę na pozycji ADC. Następne minuty przyniosły wiele zabójstw jednak z większości wymian gracze Fnatic wychodzili z podniesioną głową. Zdobycie Barona pozwoliło powiększyć przewagę drużynie Fnatic. Kolejne wygrywane teamfighty pozwoliły otworzyć bazę a następnie skończyć grę. Mamy 2:0 dla Fnatic i wszystko wskazuje na szybkie 3:0.

Kolejna gra znów dobrze rozpoczęła się dla Fnatic. Gra wyglądała tak jak poprzednie Fnatic znów wykazywało się większą inicjatywą. Zdobyli oni dużą przewagę , którą utrzymywali przez dłuższy czas aż do zdobycia Barona. Za skutkowało to otworzeniem bazy. Schalke próbowało postawić opór jednak większość ich zagrań kończyło się dla nich porażką. Ostatecznie mecz kończy się dość szybkim 3:0. 

W jutrzejszym finale Fnatic zmierzy się z G2 jednak obie drużyny uzyskały awans na Worldsy. Finał zadecyduje kto wyjdzie z Europy z pierwszego miejsca.

Komentarze

Scroll to top