League Of Legends

Fnatic ogłasza roster na 2018 rok!

 

Dzisiaj (14 grudnia) Fnatic ogłosiło pełny skład na 2018 spring split! Jesteście ciekawi jak się prezentuje? Zapraszam!


TOP – Paul “sOAZ” Boyer

Z długą historią w esporcie, od cs'a 1.6, przez dotę, do midlane'a, aż wkońcu jako legendarny toplaner w Fnatic. Zostaje na kolejny sezon w drużynie, a było ich już sporo! Od 2012 roku aż do 2015 stale reprezentował pomarańczowe barwy brytyjskiego zespołu. Z przerwą w 2015 do 2016 w Origen powrócił, aby znowu w piękny sposób wyteleportowywać się w ciężkich sytuacji, za co chyba jest najbardziej znany. 

 


blank

JUNGLE – Mads "Broxah" Brock-Pedersen 

20 letni leśnik z Danii po raz kolejny będzie reprezentował barwy Fnatic. W ostatnym roku zastąpując Amazing'a wbił się w serca kibiców, jako niespotykany gracz Lee-sin'a, kiedy pod jego lasem drużyna rozkwitała. Pojechał na swoje pierwsze Worldsy i według zapewnień – nie ostatnie.


blank

MID – Rasmus "Caps" Winther 

Kolejny duński zawodnik w Fnatic i znowu bez zmian – Popisał się na samym początku swojej kariery w formacji zagraniami przeciwko Perkz'owi. Kiedyś problematyczny, niestety, przez swoje toksyczne podejście na solo kolejce. Teraz, podobno odkupiony, zajmuje środkowe miejsce i pewnie się na nim trzyma jako potencjalnie najlepszy midlaner w Europie.


blank

ADC – Martin "Rekkles" Larsson  

Legenda europejskiej sceny League of Legends – 21 letni strzelec ze Szwecji pewnie trzyma się w ramionach Fnatic, które na pewno nie zamierza go wypuścić – po xPeke, ikona Europy i stawania się coraz lepszym. Martin zapewniał, że do końca już zamierza grać tylko w tej jednej drużynie, mimo jego małego wypadu do Alliance, później Elements na przełomie 2014 i 2015 roku. Jednoznacznie (Po odejściu Zven'a) najlepszy ADC w Europie i największa gwiazda sceny.


blank

Support – Zdravets "Hylissang" Iliev Galabov 

Hylissang jako jedyna zmiana w szeregach Fnatic, zastępując Jesse'iego "Jesiz" Le, który schodzi na rezerwę. Znany z solidnej gry w formacji Unicorns of Love, która lekko straciła na znaczeniu po odejściu kilku członków, w tym największego znaku marki – Romain'a który teraz pracuje dla Optic Gaming.

 


Co sądzicie o formacji? Czy zgranie drużyny zwycięży świeżość które wniosą inne zespoły takie jak G2? Przekonamy się już w styczniu!

20 letni pasjonat esportu, Ligi legend i wierny fan Fnatic

Komentarze

Scroll to top