Eventy

Finał LAN piątego sezonu T-Mobile Ligi Akademickiej na Politechnice Wrocławskiej

 

Wielki finał T-Mobile Ligi Akademickiej po raz trzeci na Politechnice Wrocławskiej! 

Pierwszy taki finał ligowy!

To już trzeci raz, gdy spotkamy się na Politechnice Wrocławskiej, aby rozstrzygnąć walkę o tytuł Akademickiego Mistrza Polski TMLA League of Legends! To jednak nie wszystko! Po raz pierwszy, realizujemy finały w dwóch konkurencjach ligowych!

Poza finałami gamingowymi będziemy również przeprowadzać finał pierwszego sezonu CODING MASTERS, czyli mistrzostw Polski absolwentów i studentów w programowaniu. Jest to najmłodsza konkurencja, która dzięki współpracy z Pracuj.pl, dołączyła do tego sezonu TMLA.

El Clasico Ligi Akademickiej

W wielkim finale zagrają gospodarze – Inżynierzy z Politechniki Wrocławskiej – przeciwko Lwom z Politechniki Gdańskiej. To prawdziwe El Clasico TMLA League of Legends! Drużyny czwarty raz spotykają się ze sobą w walce o mistrzostwo! Bilans spotkań finałowych wynosi 3-1 dla gospodarzy. Czy tym razem Lwy odbiorą, utracony w sezonie drugim, tytuł mistrzowski i zabiorą go do Gdańska?

W meczu o trzecie miejsce zobaczymy ekipę z Wojskowej Akademii Technicznej – Watahę oraz Morsy z Uniwersytetu Gdańskiego. Oba teamy mają coś do udowodnienia. Wataha trzykrotnie zdobywała brązowy medal i ponownie będzie chciała znaleźć się na podium. Morsy miały szansę w poprzednim sezonie zdobyć trzecie miejsce, ale uległy Duchom Puszczy. Tym razem, chcą wejść do Top3 w Polsce i zabrać medale ze sobą!

Impreza otwarta dla fanów!

O 12:00 rozpoczynamy finałami CODING MASTERS, w których ośmiu najlepszych studentów i absolwentów rozpocznie walkę o tytuł mistrzowski. Obiekt dla widzów otwieramy od godziny 11:00.

Dla widzów przygotowaliśmy pakiety powitalne, gadżety do kibicowania oraz strefę Pracuj.pl, na której pogracie w CS:GO i dacie sobie szansę na zgarnięcie nagród specjalnych!

Hostem finałów będzie Filip „Testree” Mątowski, a w roli komentujących zobaczymy Łukasza „Leo” Mirka oraz Pawła „Delorda” Szablę! Dodatkowo na finałach CODING MASTERS będziecie mogli spotkać Tivolta i Tybka.

O 16:00 przejdziemy do finałów gamingowych. Rozpoczynamy meczem o trzecie miejsce, a następnie przejdziemy do wydarzenia wieczoru, czyli wielkiego finału S#5 TMLA League of Legends!

Rozgrywki poprowadzi znany Wam kwartet z całego sezonu ligowego: Łukasz, LEO, Mirek oraz Wojciech „Bezi” Wróbel!

Nie może Was zabraknąć!

  • 18.01.2020, start godzina 12:00
  • Otwarcie obiektu dla widzów 11:00
  • Strefa Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej, ul. Hoene-Wrońskiego 10 we Wrocławiu
  • Śledź informacje dotyczące wydarzenia na profilu ligowym na FB: https://www.facebook.com/events/543348596261374/

Komentarze

Scroll to top