Counter Strike

FILIP NEO KUBSKI OTWIERA NOWY ROZDZIAŁ

 

FILIP "NEO" KUBSKI OTWIERA NOWY ROZDZIAŁ

 

Kontrakt NEO z rosyjską organizacją Virtus.pro wygasł. Filip Kubski w barwach "Niedźwiedzi" występował od 2014 roku, gdzie przeżywał swoje najlepsze chwile oraz rósł jako legenda. Obok NEO w składzie, który przetrwał w jednym i tym samym line-upie stali Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski, Wiktor "TaZ" Wojtas, Janusz "Snax" Pogorzelski i Paweł "byali" Bieliński.

 

W swoim obwieszczeniu znajdującym się na fanpage`u oświadczył, że nie zamierza kończyć kariery. Aktualnie przygląda się różnorakim ofertą i wybiera najbardziej obiecującą.

 

To z pewnością dobra decyzja, która przyczyni się do dalszego rozwoju sceny Counter Strike`a. Miejmy nadzieję, że już niebawem usłyszymy o nowościach w życiu Filipa.

 

Fragment wypowiedzi NEO:

Niemniej, jeszcze nie chwila na wielkie podsumowania i refleksje – póki co gra toczy się dalej a ja pozostaję aktywnym zawodnikiem, który nadal zamierza rywalizować z najlepszymi. Krótko mówiąc: koniec będzie wtedy gdy ja tak powiem.

 

W chwili obecnej uważnie przyglądam się zarówno zagranicznej jak i polskiej scenie CS:GO i na spokojnie analizuję możliwości, które są mi proponowane. Moje sportowe ambicje pozostają niezmiennie na najwyższym poziomie dlatego szczególną uwagę zwracam na perspektywiczność projektu, w który miałbym się zaangażować.

 

Moje prawie 20 letnie doświadczenie w profesjonalnym esporcie pozwala mi kreślić rozmaite plany i niewykluczone, że zobaczycie mnie również w projektach niezwiązanych bezpośrednio z grą w drużynie.

 

fot. NEO

 

Komentarze

Scroll to top