Inne

ESBC czyli projekt e-sportowej kryptowaluty!

 

ESBC, czyli Esports Betting Coin jest projektem typu masternode i proof of stake, który dzięki zastosowanym technologiom pozwala na stworzenie szybciej, przyjaznej i anonimowej społeczności platformy bukmacherskiej opartej na coinie ESBC.

 

Od kiedy Valve wydało swoje oświadczenie dotyczące hazardu skinami, a następnie usunęło możliwość tradingu natychmiastowego hazard wirtualnymi przedmiotami w CS'ie się posypał, a strony hazardowe zaczęły szukać szybko nowego rozwiązania. Z pomogą przychodzi projekt ESBC, czyli projekt kryptowaluty, która została stworzona do obstawiania meczy profesjonalnych zawodników gier komputerowych.

 

 

Projekt ESBC jako jeden z nielicznych w świecie kryptowalut ma działający produkt na wczesnym etapie rozwoju coin'a, już teraz możesz obstawiać wirtualną walutę na ich platformie. W przyszłości planują również stworzyć Hosting Gaming Tournaments, czyli kolejny sposób na zaangażowanie projektu w społeczność graczy komputerowych i e-sportu. Dzięki systemowi polęcającemu możesz zarobić ESBC udostępniając swój link referencyjny znajomym, aby zarejestrowali sięna platformie i użytkowali ją zgodnie z przeznaczeniem. Zarobisz procent od zysków, które zarobi platforma na twoich osobach poleconych. Obecenie jest to 2%, ale niedługo może się zwiększyć. 

 

 

Projekt ESBC to połączenie 3 kateogrii: świata gier online, hazardu oraz kryptowalutESBC to projekt w pełni anonimowej platformy do obstawiania meczy online wykorzystując kryptowaluty, w tym swój własny coin ESBC.

 

wallet

 

ESBC ma 4 poziomy masternode (czym jest masternode?), z których każdy wymaga innej ilości monet: Brąz (5000), Srebro (25000), Złoto (50000) i Playna (250000). Masternody brazu są obecnie wyjątkowo tanie, oferując przy tym doskonałe zwroty z inwestycji. Poziomy Srebrne i Złote są przeznaczone dla osób o większych ilościach monet, które chcą zmniejszyć liczbę serwerów, których używają do hostowania masternodes. Warstwa trybu głównego Platyny jest zarezerwowana tylko dla osób, które chcą otrzymać część zysków platformy.

 

blank

 

Kryptowaluta ESBC jest dostępna na wielu giełdach: GRAVIEX, STEX, CREX oraz MIDEX. Cenę waluty na żywo możemy śledzić na popularnej stronie coinmarketcap

 

bets

 

Więcej o projekcie możesz poczytać na oficjalnej stronie esbc.pro, dołącz równiez do społeczności na grupie telegram lub discord. Whitepaper w języku angielskim jest dostępny tutaj. Warto również zajrzeć do oficjalnego ekspolatora Blockchain ESBC.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top