Inne

Dziś premiera „Drug Dealer Simulator”. Wciel się w króla narkotykowego półświatka!

 

Droga na szczyt jest kręta i niebezpieczna. Sprawdź, czy dasz radę ją pokonać, a także poradzić sobie z jej konsekwencjami.

Drug Dealer Simulator na Steamie


Drug Dealer Simulator to gra, w której trzeba walczyć z niewidzialną ręką rynku, a także jak najbardziej widzialną ręką, czy raczej pięścią, konkurencji. Policją, niesolidnymi dostawcami towaru, a także niesłownymi i narzekającymi na drożyznę klientami. No ale nikt w końcu nie mówił, że dilerka to bułka z masłem, prawda?

Działanie w narkotykowym półświatku to nieustający stres, liczenie każdego grosza i każdego grama, a także liczenie się – bądź nie – ze swoim sumieniem. To od ciebie zależy, komu sprzedasz pierwszą i najprawdopodobniej zgubną dla twojego klienta działkę, komu dasz kilka gramów na zeszyt, a komu powiesz „stop, tobie już wystarczy”. Narkotykowe imperium samo się jednak nie zbuduje, do osiągnięcia sukcesu potrzebny będzie więc chłodny umysł, analityczne podejście, siła charakteru, a także trochę szczęścia. Czyli coś, czego zabrakło np. Małolatowi, warszawskiemu raperowi, który na początku lat dwutysięcznych zaliczył odsiadkę za dilerkę na stołecznych ulicach. Bazując na jego doświadczeniach i wspomnieniach, Drug Dealer Simulator nie tylko wiernie symuluje dilerską codzienność, ale też zgubne konsekwencje tej codzienności.

Drug Dealer Simulator | Official Commentary Guidebook #1 | YouTube
Nie uprzedzajmy jednak faktów – zanim cię one dosięgną, musisz nawiązać kontakt z dostawcami towaru, nauczyć się przygotowywać i porcjować kolejne działki, zarządzać rosnącą produkcją i dystrybucją, relacjami z klientami, a także kartelem. Zawierać sojusze, obserwować obserwujących cię policjantów. Tylko do ciebie zależy, czy zostaniesz honorowym „przedsiębiorcą” czerpiącym maksimum korzyści ze sprytnego operowania na czarnym rynku, czy zwykłym bandziorem, który bez skrupułów wykorzystuje wszystko i wszystkich w drodze na narkotykowy szczyt.

Cechy szczególne Drug Dealer Simulatora:

? kontrowersyjny temat przedstawiony z przywiązaniem do detali i lekkim przymrużeniem oka
? niespotykana w symulatorach, łamiąca czwartą ścianę narracja głównego trybu rozgrywki
? kilkanaście unikatowych mechanik składających się na wierną symulację życia dilera narkotykowego
? silny wątek strategiczono-ekonomiczny i dylematy moralne
? budujące klimat udźwiękowienie i ścieżka muzyczna

Drug Dealer Simulator dziś debiutuje na platformie Steam w cenie 71,99 zł. A jeżeli masz już przypadkiem w bibliotece Thief Simulator, 911 Operator, Car Mechanic Simulator 2018, House Flipper, Cooking Simulator, Tank Mechanic Simulator, UBOAT, The Beast Inside, Lust for Darkness lub Plane Mechanic Simulator, to przez najbliższe kilka dni załapiesz się na 15% zniżki. Nawet bez tego, gra na start będzie dostępna jednak z solidnym rabatem dla każdego. Warto też dodać, że rabaty te sumują się.

Hołdując niepisanym branżowym regułom, pierwsza działka zawsze jest darmowa, możesz więc bezpłatnie wciągnąć ze Steama Free Sample, czyli rozbudowaną wersję demonstracyjną gry, która otrzymała 1300 recenzji dających „bardzo pozytywny” werdykt. Dodanie Drug Dealer Simulatora do whishlity też nic cię nie kosztuje, a nam pozwoli rozbudować naszą potencjalną siatkę dystrybucji. To jest w tym biznesie w końcu najważniejsze, nie? Daj znać, jeżeli chciałbyś spróbować sił w tym trudnym fachu. Mamy jeszcze ciepłe klucze recenzenckie.

Przydatne linki:

? Drug Dealer Simulator na Steamie

? Drug Dealer Simulator na Facebooku

? Movie Games na Facebooku

Komentarze

Scroll to top