Inne

Drug Dealer Simulator wyjdzie na ulice już 16 kwietnia!

 

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest być dilerem narkotykowym? Z jakimi problemami, a także dylematami moralnymi, musi mierzyć się ktoś, kto w ciemnych zaułkach opycha trawkę, grzyby i różne inne (nie)ciekawe specyfiki? Kto musi walczyć z bezlitosną konkurencją, stróżami prawa, a także własnym strachem i sumieniem?

Drug Dealer Simulator to, jak nazwa wskazuje, symulator, ale wytrwali gracze znajdą w nim drugie dno. W oddaniu realiów życia osiedlowego dilera jest bowiem głębszy sens, a nawet pewne przesłanie. Nie bez przyczyny konsultantem gry został Małolat, który poza karierą rapera ma też na koncie trochę mniej chlubne epizody, z odsiadką za dilerkę włącznie. Dzięki jego doświadczeniom Drug Dealer Simulator nie tylko wiernie oddaje cały proceder handlu narkotykami, ale też wiążące się z nim konsekwencje.

Nie uprzedzajmy jednak faktów – zanim cię one dosięgną, musisz poukładać się z dostawcami towaru, nauczyć się przygotowywać i porcjować działki, zarządzać rosnącą produkcją i dystrybucją, relacjami z klientami, a także kartelem czy gangami. Zawierać sojusze, obserwować obserwujących cię policjantów. Tylko do ciebie zależy, czy zostaniesz honorowym „przedsiębiorcą” czerpiącym maksimum korzyści ze sprytnego operowania na czarnym rynku, czy zwykłym bandziorem, który bez skrupułów wykorzystuje wszystko i wszystkich w drodze na narkotykowy szczyt.

Drug Dealer Simulator to pierwszoosobowy symulator handlarza składający się z wielu zróżnicowanych mechanik. Można tu przygotowywać działki, handlować nimi na ulicach, powiększać swoją strefę wpływów, tworzyć dziuple i kryjówki, dbając o ich odpowiednie zakonspirowanie, a nawet wyposażenie. Twórcy, bazując na popularnych dziełach popkultury i doświadczeniach ludzi z narkotykowego półświatka, przygotowali grę, która wiernie oddaje atmosferę i niebezpieczeństwa tego biznesu, a nie tylko biernie symuluje podstawy dilerki.

Cechy szczególne Drug Dealer Simulatora:

? kontrowersyjny temat przedstawiony z przywiązaniem do detali i lekkim przymrużeniem oka

? niespotykana w symulatorach, łamiąca czwartą ścianę narracja głównego trybu rozgrywki
? kilkanaście unikatowych mechanik składających się na wierną symulację życia dilera narkotykowego
? silny wątek strategiczono-ekonomiczny i dylematy moralne

? budujące klimat udźwiękowienie i ścieżka muzyczna

Drug Dealer Simulator zadebiutuje na platformie Steam 16 kwietnia 2020 roku. Hołdując niepisanym branżowym regułom, pierwsza działka zawsze jest darmowa, więc już teraz ze Steama można bezpłatnie wciągnąć wersję demonstracyjną. Dodanie gry do whishlity też nic cię nie kosztuje, a nam pozwoli rozbudować naszą potencjalną siatkę dystrybucji. To jest w tym biznesie w końcu najważniejsze, nie? Daj znać, jeżeli chciałbyś spróbować sił w tym trudnym fachu – dostaliśmy cynk, że lada dzień ma do nas przyjść transport świeżutkich kluczy recenzenckich.

blank

Przydatne linki:

Komentarze

Scroll to top