Gry

Darmowe gry online, w które musisz zagrać!

 

Każdy z nas kiedyś się nudził, czy to w domu, w pracy, w szkole. Sposobów na nudę jest mnóstwo, jedni godzinami przeglądają facebooka, a inni rozkoszują się rozgrywką przy swoim ulubionym tytule. Nie zawsze jest jednak możliwość pobrania większej gry na komputer, wtedy warto sięgnąć po przeglądarkowe gry online. A tych, mimo upływu lat i wycofania flash playera nadal jest mnóstwo. W tym materiale znajdziecie listę gier na przeglądarkę internetową, w które koniecznie trzeba zagrać!

Darmowy pasjans

Zacznijmy od klasyku – Pasjans to jednoosobowa gra karciana, której celem jest ułożenie wszystkich kart z talii na stosach od najmniejszej do największej karty. Powstało wiele odmian i nowych reguł, jednak stary dobry klasyczny pasjans jest również dostępny online. Wiele osób może kojarzyć grę w pasjansa z komputerów, gdyż w starszych systemach była ona grą wbudowaną, w którą można było grać bez internetu, niestety w nowszych wersach windowsów nie jest już ona domyślnie dołączana. W klasyczną wersję pasjansa możecie zagrać na OnlyGames – zupełnie za darmo!

Gra w kulki

Rozgrywka w kulki to typowy umilacz czasu, można się przy niej zrelaksować i wypocząć, ale jednocześnie wymaga myślenia i odpowiedniego skupienia, w końcu należy do kategorii gier logicznych. Co ciekawe gra w kulki została wynaleziona przez Polaka – Jarosława Lewandowskiego, który zmodyfikował rosyjski tytuł pt. „lines”. Gracz dostaje do dyspozycji planszę z kulkami o wymiarach 9 na 9 kulek. Gra polega na usuwaniu kulek z planszy, gdy ta się zapełni to zabawa się kończy. Nietrafione ruchy powodują pojawienie się nowych kulek.

Klasyczna gra w „Chińczyka”

Ludo, czyli gra w „Chińczyka”, która w Polsce jest znana również pod nazwą „Człowieku, nie irytuj się” to tytuł, który na pewno każdy zna. Jest to gra planszowa przeznaczona dla dwóch, trzech lub czterech graczy. Jest bardzo prosta – wystarczy plansza, pionki i kostka do gry. Gracz, który przeprowadzi wszystkie swoje pionki przez całą planszę wygrywa. Gra przez internet umożliwia rozgrywanie partii z komputerem, przez co możemy grać w nią sami, ale nie musimy! Możemy oczywiście zaprosić znajomych do wspólnej zabawy. Liczy się szczęście i spostrzegawczość!

blank

Gry na przeglądarkę dostępne są w serwisie OnlyGames. Szeroki wybór kategorii gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Gry sportowe, logiczne, strategiczne, wieloosobowe, farmerskie, zręcznościowe i wiele wiele więcej – serwis gwarantuje, że wszystkie gry są darmowe, przez co cały czas przyciągają przed monitory tysiące graczy!

Komentarze

Scroll to top