Hearthstone

Blizzard zaskakuje z Hearthstone Masters Tour!

 

Nie minął nawet miesiąc od zakończenia ostatniego turnieju kwalifikacyjnego do Hearthstone Masters Tour w Bukareszcie, a Blizzard już zapowiedział kolejne wydarzenie z tej serii! Tym razem gracze zawalczą o zaproszenie do Arlington.

Ostatnio dzieje się wiele w systemie esportowym Hearthstona. W poniedziałek Blizzard zapowiedział zmiany w Hearthstone Masters Qualifiers i Hearthstone Masters Tour, które mają wejść w życie 3 października. Wiele osób przypuszczało, że to właśnie wtedy rozpoczną się kwalifikacje do pierwszego turnieju Hearthstone Masters Tour w 2020 roku. I trzeba przyznać, że miały racje!
Wczoraj wieczorem Blizzard ogłosił, gdzie po raz pierwszy w 2020 roku zawitają najlepsi gracze ze wszystkich regionów. Tym razem będzie to miasto w amerykańskim stanie Teksas, Arlington! Turniej odbędzie się w dniach od 30 stycznia do 2 lutego 2020 roku! Gracze którzy otrzymają zaproszenie zawalczą o 250000 dolarów oraz będą mogli zwiększyć swoje szanse na udział w kolejnych odsłonach Ligi Grandmaster!
Kwalifikacje ruszą 3 października i potrwają do 24 listopada. Aby wziąć w nich udział należy zalogować się na stronie battlefy.com i zapisać do odpowiedniego turnieju. Zapisy rozpoczną się dwa tygodnie przed startem wybranego turnieju kwalifikacyjnego.

Jak można zdobyć zaproszenie?
Jest kilka sposobów, aby wziąć udział w Hearthstone Masters Arlington:
– wygranie dowolnego turnieju, kwalifikacyjnego organizowanego przez Blizzarda i Battlefy,
– zakończenie Hearthstone Masters Tour Bukareszt z wynikiem przynajmniej 7:2,
– wygranie turnieju kwalifikacyjnego odbywającego się podczas Hearthstone Masters Tour Bukareszt,
– zajęcie 5 razy miejsca w Top 8,
– zakończenie sezonu październikowego i listopadowego na miejscach 1-16 w legendzie,
– branie udziału w Lidze Grandmaster.

Tak jak miało to miejsce ostatnio, na naszej stronie będą pojawiały się artykuły podsumuwujące kwalifikacje w minionym tygodniu. 

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top