Counter Strike

BLAST Rising – wielki dzień dla AVEZ

 

Wczorajsze rozgrywki w ramach turnieju BLAST Rising odbywały się bez udziału Polaków. Ten dzień należał do Movistar Riders, Japaleno, FATE oraz Apeks. Na czele tabeli uplasowali Hiszpanie, który od początku uznawani byli za faworytów tego koszyka. loWel i spółka pewnie zdobyli komplet punktów.

Lp.DrużynaBilans
1.Movistar Riders3-0
2.Japaleno2-1
3.FATE1-2
4.Apeks0-3

Mecze rewanżowe oraz walka o awans do play-offów w grupie C zaplanowane są na środę 13 maja. Wówczas dowiemy się, które dwie drużyny trafią do drabinki finałowej.

Czwartek to ostatni dzień zmagań grupowych w tym tygodniu. Spotkania grupy D zostaną rozegrane pomiędzy Avez, Team Secret, Heretics oraz sAw. AVEZ trafiło do niełatwej grupy. Na start Ośmiornicom przyjdzie walczyć z Heretics, które dzięki występom w ESL One: Road to Rio przebiło się do najlepszej światowej trzydziestki według rankingu HLTV. Team Secret w ostatnim czasie również z tygodnia na tydzień zalicza coraz większy progres i to najprawdopodobniej z nimi AVEZ będzie mierzyć się o drugie miejsce w grupie, a co za tym idzie, awans do play-offów turnieju BLAST Rising by Fantasyexpo.

Harmonogram dzisiejszych spotkań:

  • 17:00 –  Heretics vs  AVEZ
  • 18:15 –  Secret vs  sAw
  • 19:30 –  Heretics vs  Secret
  • 20:45 –  AVEZ vs  sAw
  • 22:00 –  sAw vs  Heretics
  • 23:15 –  Secret vs  AVEZ
Blast Rising Grupa D

Transmisja z BLAST Rising 2020 dostępna jest w języku polskim na kanale ESPORT NOW, natomiast angielski stream można zobaczyć na BLASTtv. Mecze najlepiej ogląda się na komputerze w swoim wygodnym fotelu do gier.

Komentarze

Scroll to top