Counter Strike

BLAST Rising – już dziś pierwsze mecze Polaków!

 

Pierwsze mecze grupowe turnieju BLAST Rising zakończyły się dominacją Endpoint, które w tabeli zakończyło z bilansem 3:0. Na drugim miejscu uplasowała się niemiecka ekipa ALTERNATE aTTaX. Wyniki grupy A przedstawiają się następująco:

Lp.DrużynaBilans
1.Endpoint3-0
2.ALTERNATE aTTaX2:1
3.Salamander1:2
4.Tricked0-3

Warto wspomnieć, że to wciąż nie koniec zmagań w tej grupie. 11 maja odbędą się mecze rewanżowe, dzięki czemu każda z ekip ma szansę na analizę swoich błędów oraz ich naprawę.

Dziś na serwerze spotkają się drużyny grupy B, a wśród nich polska ekipa x-kom AGO, której rywalami będą HAVU, Nordavind oraz Vodafone Giants. Jastrzębie po zawirowaniach w kadrze wciąż wypracowują swoją nową tożsamość. Mimo że na rodzimym podwórku nie radzą sobie źle, tak na międzynarodowej arenie stale notują spadki. Występ w BLAST Rising może odmienić tę sytuację, lecz furlan i spółka muszą dać z siebie wszystko aby przynajmniej awansować do fazy pucharowej zawodów.

Pierwsze spotkanie HAVU vs. x-kom AGO rozpocznie się punktualnie o godzinie 17.

Pełny harmonogram dzisiejszych spotkań:

  • 17:00 – HAVU vs AGO
  • 18:15 – Nordavind vs Giants
  • 19:30 – HAVU vs Nordavind
  • 20:45 – AGO vs Giants
  • 22:00 – Giants vs HAVU
  • 23:15 – Nordavind vs AGO
BLAST Rising

Transmisja z BLAST Rising 2020 dostępna jest w języku polskim na kanale ESPORT NOW, natomiast angielski stream można zobaczyć na BLASTtv.

Komentarze

Scroll to top