Counter Strike

BLAST Rising – dziś walczy AVEZ

 

Wczoraj do grona drużyn, które awansowały do play-offów dołączyły Japaleno oraz FATE. Do ostatnich minut ważyły się losy kto przejdzie dalej, bowiem o awansie do fazy play-off zadecydował bilans rund. Movistar Riders mimo dobrego występu w pierwszym tygodniu, nie zdołało wywalczyć promocji do fazy pucharowej.
 Podsumowanie spotkań grupowych i pełna punktacja grupy C:

Lp.DrużynaBilans
1.Japaleno4-2
2.FATE4-2
3.Movistar Riders4-2
4.Apeks0-6

Dziś do akcji wkroczy druga polska drużyna – AVEZ Esport. Ośmiornice ponownie zobaczymy z Pawłem „byali” Bielińskim w składzie, wszak Michał „MOLSI” Łącki wciąż boryka się z problemami zdrowotnymi. Kolejną zmianą jest obecność Karola “rallena” Rodowicza w szeregach Team Secret, które odsunęło na ławkę rezerwowych Filipa “tudsoNa” Tudeva na prośbę zawodnika.

blank

Grupa D to najbardziej wyrównany koszyk w całym turnieju. Wyłącznie Heretics wybiło się przed stawkę, a pozostałe trzy drużyny mają równe szanse na awans. AVEZ będzie bronić honoru polskiej sceny, po tym jak x-kom AGO odpadło z turnieju wygrywając zaledwie jedną mapę.

WAŻNE! Dzisiejsze spotkania rozpoczną się ponad godzinę szybciej. Mecze rewanżowe wyglądają następująco:

  • 15:45 – Heretics vs sAw
  • 17:00 – AVEZ vs Heretics
  • 18:15 – Secret vs Heretics
  • 19:30 – sAw vs Secret
  • 20:45 – sAw vs AVEZ
  • 22:00 – AVEZ vs Secret

Transmisja z BLAST Rising by Fantasyexpo dostępna jest w języku polskim na kanale ESPORT NOW, natomiast angielski stream można zobaczyć na BLASTtv.

Komentarze

Scroll to top