Inne

Black Desert Online z trybem Battle Royal!

 

Koreański MMORPG Black Desert Online w najnowszej aktualizacji dostał nowy tryb „Shadow Arena” .

Elementem wyróżniającym ten tryb na tle innych gier Battle Royal jest początek rozgrywki. Gracze rozpoczynają pojedynek jako „Black spirit” który musi w pierwszej kolejności znaleźć ciało i je opętać. Jest to o tyle ciekawe rozwiązanie, że po tej czynności nie będzie odwrotu do końca rozgrywki. W grze jest dostępnych aż 17 klas od wojowników wręcz po najnowszego łucznika. Inne gry na Xbox znajdziesz na tej stronie. Zmusza to gracza do stosowania różnych klas, a nie tylko swojej ulubionej.

Shadow-Arena

Dodatkowym charakterystycznym elementem są potwory losową poruszające się po mapie. Wraz z upływem czasu ich siła i jakość dropów będzie wzrastać.

Tryb gry chwilowo jest dostępny tylko od 14 do 23 w tygodniu i od 9 do 23 w weekendy naszego czasu. Związane jest to z trwającymi pracami nad tym trybem rozgrywki.

Gra jest dostepna w modelu B2P (pakiety od 10 Euro z częstymi przecenami o 40%), jednak na stronie można uzyskać darmową siedmiodniową wersję testową, która udostępnie także Shadow Arene.

20-letni fan esportu i nowych technologii. Obecnie student informatyki na Politechnice Śląskiej. W wolnych chwilach grywa w shootery i gry strategiczne.

Komentarze

Scroll to top