Biznes Inne

Biurko gamingowe jako niezbędny mebel dla gracza

 

Wybór biurka, które zapewni komfortowe warunki miłośnikowi gier komputerowych, jest sprawą bardzo ważną. O czym warto pamiętać w chwili, gdy wybieramy taki mebel? Dlaczego warto zakupić dobre biuro?

Biurko gamingowe

Idealne biurko dla gracza musi posiadać specjalne otwory na wszystkie kable, odpowiednią ilość na ustawienie konsoli, klawiatury oraz ekranu. Wszystko to powinno być dodatkowo dopasowane do potrzeb gracza, który na gry komputerowe jest w stanie przeznaczyć znaczną część swego wolnego czasu. Biurko gamingowe najlepiej sprawdzi się w chwili, gdy będzie wyposażone w regulowany blat, dzięki czemu mebel taki świetnie sprawdzi się i jako biuro pod gry komputerowe, i jako miejsce do pracy.

Biurko dla graczy MARCO GAME

Biurko dla graczy

Będzie też dobrym rozwiązaniem w tych domach, w których mieszkają fani gier komputerowych w różnym wieku. O komforcie gry decyduje też dobrze dopasowany fotel dla gracza i wycięcie na niego w biurku. Fotel przystosowany do biurka, zapewni wygodną pozycję w trakcie gry. Wygodny zagłówek, solidne podłokietniki oraz możliwość regulacji – oto cechy, które powinno posiadać takie krzesło. Warto w niego zainwestować, by z gier komputerowych czerpać jeszcze więcej radości.

Wygoda podczas gry

Prawdziwi gracze spędzają wiele godzin dziennie przy biurku grając w swoje ulubione tytuły. Tradycyjne biurka są uciążliwe i niewygodne. Dzięki zastosowaniu specjalnych wycięć na fotel siedzenie przy prawdziwych biurkach gamingowych staje się mniej męczące i lepiej jest się skupić na rozgrywce.

Nie od dziś wiadomo, że gracze lubią kolorowe światła. Taki mebel powinien być wyposażony w zamontowane z tyłu LEDY RGB, których kolor jest regulowany pilotem. W połączeniu z minimalistycznym designem całość będzie się świetnie prezentować wraz z podświetlaną klawiaturą, myszą i obudową komputera.

Biurko Gamingowe
Fot. https://www.instagram.com/biurka_gamingowe_marco_game/

Wytrzymałość biurka

Najtańsze biurka dla graczy są tworzone dosłownie z kartonu, przez co mogą wywołać ogromne szkody z uwagi na ich niską wytrzymałość. Nikt przecież nie chciałby, żeby jego monitory i cały sprzęt nagle spadł i się rozbił. Meble te powinny być bardzo wytrzymałe, stabilne oraz wykonane z solidnych materiałów.

Sprawdzając wytrzymałość biurka należy wziąć pod uwagę zarówno blat jak i jego nogi. Powinny one zostać wykonane z metalu, a ich wielkość ma gwarantować odpowiednią stabilizację. Dobrym dodatkiem jest również system regulacji wysokości, jednak nie jest to koniecznie. Niektóre modele posiadają również ułatwienia w postaci przepustu na kable, który pozwoli na utrzymanie porządku i większej przestrzeni zarówno na blacie jak i pod nim.

Ciekawym dodatkiem jest także wysuwany port usb wraz z gniazdkami. Pozwala to na ładowanie telefonu prosto z biurka, a także podpięcie dwóch urządzeń do prądu, na przykład lampki do nauki czy pracy w nocy.

Wysuwany port ładowania z dwoma gniazdkami 230V

Wybierając biurko należy zadać sobie pytanie co chcemy na nim trzymać. Jeśli myślimy o przynajmniej dwóch monitorach to pasuje, aby posiadało ono szeroki blat (zalecane min. 139cm). Warto myśleć również przyszłościowo, na pewno w miarę upływu czasu pomyślisz o drugim, bądź trzecim monitorze. Są one bardzo przydatne jeśli streamujesz, bądź nagrywasz filmy na YouTube.

Stanowisko komputerowe gracza

Stanowisko komputerowe gracza

Jednym z producentów biurek gamingowych dla graczy jest MARCOGAME. Produkty tej marki powstają z materiałów najwyższej jakości i są dopasowane do indywidualnych potrzeb graczy. Posiadają prawdziwe biurka dla graczy już od 249zł, a realizacja i wysyłka wybranych modeli jest realizowana nawet w 24 godziny!

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top