Counter Strike

Avez powalczy o życie w USA z BIG w pojedynku BO3!

Avez walczy aktualnie jako jedyna Polska drużyna w kwalifikacjach FLASHPOINT Global o slota w głównej lidze z pulą miliona dolarów! Niestety pierwszy mecz z Orgless przegrali pechowym wynikiem 14 do 16. Dzisiaj zagrają o wszystko w meczu z BIG, które przegrało z brazylijską drużyną DETONA co było niebywałą niespodzianką!

Czy nasze Polskie Avez zdoła pokonać 21 drużynę świata? Przecież niemiecka drużyna wygrała ostatnio DreamHacka Leipzg oraz awansowała do zamkniętych kwalifikacji do Minora w Brazylii.

Przegrany meczu Avez/BIG odpada z kwalifikacji i wraca do domu z trzema tysiącami dolarów, a wygrany powalczy o playoffy przeciwko DETONA, które po wygranym meczu z BIG przegrało pojedynek z Orgless. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 18:00 Polskiego czasu i będzie możliwy do oglądania na oficjalnym kanale FLASHPOINT na twitchu, a mecz można obstawić na etoto.

20 letni student Informatyki. Pasjonat esportu i wszelkich eventów. W wolnych chwilach tworzy swój kanał na YouTube oraz realizuje swoje pasje :)

Komentarze

Scroll to top