Counter Strike

Astralis pójdzie w ślady x-kom AGO?

 

Według doniesień HLTV.org oraz 1pv.fr, Duńska organizacja jest zainteresowana kontaktem z Patrickiem es3tag Hansenem, by stworzyć sześcioosobowy skład.

Byłaby to pierwsza zmiana w szeregach Duńskiego giganta od lutego 2018, kiedy to Markusa Kjaerbye Kjærbye, zastąpił Emil Magisk Reif. Od tego czasu Astralis zapoczątkowało nową erę, wygrywając do dziś 16 dużych turniejów, w tym 3 Majory. Ponadto ustanowili rekord – przez 406 dni byli pierwszą drużyną w rankingu HLTV.

Duńczyk jest najprawdopodobniej na krawędzi dołączenia do Astralis. Powodem tego, są niezadowalające wyniki graczy ze Skandynawii. Od początku roku podopieczni Zonic’a stracili pozycję lidera, w rankingu przegrywając z Mistrzami Intel Extreme Master 2020 Katowice – Natus Vincere. Gla1ve i spółka, wraz z początkiem roku zajęli ostatnie miejsce w Blast Premier Spring Series 2020, przegrywając oba mecze. W czerwcu Duńska organizacja powalczy, w Blast Premier Spring Series 2020 Showdown, wraz z resztą spadkowiczów, z głównego turnieju.

Es3tag, dołączył do Heroic z Tricked w czerwcu 2017. Pod ich bandreą, wygrał między innymi: Game Clash Masters 2018, Toyota Master Bangkok 2018 i DreamHack Open Atlanta 2019.

Na chwilę obecną nie jest jasne, kiedy Patrick dołączy oficjalnie do Astralis, ponieważ wraz z FunPlus Phoenix walczy w lidze Flashpoint.

Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.

Komentarze

Scroll to top