Gry

Apex Legends – Sezon 5 z najlepszym startem sezonu w historii gry!

 

Nowy sezon, Przychylność Losu, z najlepszymi wynikami w retencji graczy i rozegranych tygodniowo godzin niż kiedykolwiek wcześniej

Respawn Entertainment, studio Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA), ogłosiło dzisiaj, że sezon 5 Apex Legends “Przychylność Losu” szybko stał się sezonem z najlepszymi jak dotąd wynikami zaledwie po 2 tygodniach od jego początku. Do gry dołącza więcej nowych graczy, a wraz z powracającymi fanami, zapewniają oni najwyższą retencję zawodników podczas premiery sezonu, grając dłużej niż kiedykolwiek wcześniej.

Sezon 5 przybliżył graczom nowe informacje o świecie Apex Legends oraz o samych legendach. Zwiastuny sezonu 5 do tej pory wyświetlono ponad 47 milionów razy, najwięcej w historii gry. Sezon “Przychylność Losu” pobudził także wyobraźnię społeczności Apex Legends, dzięki czemu stworzone przez fanów materiały doczekały się ponad 176 milionów odsłon w pierwszych dwóch tygodniach. Wyniki te również górują nad liczbą wyświetleń materiałów dotyczących wcześniejszych sezonów. 

„Rozwijanie niezwykłej historii postaci Apex Legends, które, jak pokazują wyniki, tak bardzo podobają się fanom, jest dla nas niezwykle ekscytujące.”- powiedział Chad Grenier, Game Director. „W tym sezonie zniszczyliśmy Miasto Czaszek, co naprawdę pozwoliło nam się zabawić i prawdziwie zaskoczyć fanów. Cieszymy się, że gracze, zarówno nowi, jak i ci powracający, tak pozytywnie odebrali nowości oferowane w 5 sezonie”.

Apex Legends na tle innych gier Battle Royale wyróżnia się swoją niezwykłą historią i Legendami. Respawn pracuje nad kolejnymi nowościami w fabule i samej grze – począwszy od teaserów w grze oraz online, po “Opowieści z Odludzia” i zupełnie nowe zadania w sezonie 5. Zespół programistów z Los Angeles i Vancouver bez przerwy pracuje nad dostarczaniem unikatowych treści dla milionów graczy.

Apex Legends, laureat nagrody BAFTA 2019 w kategorii Najlepsza gra wieloosobowa, oferuje rozgrywkę drużynową Battle Royale, w której gracze wybierają jedną z 13 legend – każda z własnymi unikalnymi zdolnościami i stylami gry. Gracze mogą wybierać spośród wyjątkowych postaci, takich jak Loba, złodziejka z wyższych sfer, która dzięki bransolecie teleportacyjnej jest w stanie ukraść najniebezpieczniejsze i najcenniejsze przedmioty, czy zwiadowca Pathfinder, zmodyfikowany Marvin.

Dowiedz się więcej o Apex Legends z Twitter, YouTube, and Instagram.

Komentarze

Scroll to top