Counter Strike

Aktualizacja CS:GO 28.05.20 – NOWA SKRZYNKA

 

W wczorajszej aktualizacji Valve wprowadziło kilka spraw, zaliczyć do nich możemy drobne poprawki, nową kapsułkę z naklejkami czy możliwość zmiany tła w menu głównym. Zobaczcie sami!

-Dodano opcję dzięki której możemy ustawić wybrane tło menu „Anubis, Blacksite, Chlorine, Cobblestone, Nuke, Phoenix Facility, Veritgo, Random”
-Standardowym tłem menu jest teraz mapa Anubis. -Dodano nową kapsułę z naklejkami nawiązującą do uniwersum Warhammer 40,000
-Dodano nową ikonę killfeed wyświetlającą się gdy gracz zostanie zabity przez bombę
-Gracze którzy są zamrożeni przez logikę gry, nie zostaną zbanowani po zadaniu obrażeń graczom, (gdy rzucisz jakikolwiek granat w kolegę z drużyny i przed zadaniem obrażeń gra się zatrzyma zmieniając strony, lub kończąc mecz, nie będzie zaliczać obrażeń)
-Zoptymalizowano rendering tekstur
-Oficjalnie dodano opcję Texture Streaming. -Zmieniono działanie granatów, lecący granat nie zablokuje biegnącego Ciebie, ciężej będzie rzucić granat przez drzwi gdy rzucimy go w innego gracza stojącego przy drzwiach

Siema, jestem Patryk "P4TRICK" Śpiewak. Siedzę w esporcie od kiedy tylko pamiętam, nawet samemu kiedyś dążyłem do profesjonalnej gry, lecz zostałem przy dziennikarstwie esportowym by nie zapomnieć o swojej pasji jaką jest esport. Obecnie jestem uczniem technikum na kierunku technik informatyk.

Komentarze

Scroll to top