Counter Strike

Aktualizacja Counter Strike Global Offensive: poprawki na czterech mapach

 

Twórcy z Valve opublikowali nową listę poprawek, w której uwaga poświęcona poprawkom związanym z funkcjonowaniem czterech map: Climb, Iris, Vineyard oraz Crete. Powyższe pola walki były dodane przez producenta jeszcze pod koniec lutego. Na https://gg.bet/pl/counter-strike możesz znaleźć aktualne wydarzenia CS:GO, które są dostępne na wyciągnięcie ręki.

W Crete nawet pojawiła się grafika w kolorach niebieskim oraz żółtym, aby okazać wsparcie Ukrainie. W tej arenie również można znaleźć modele traktora holującego transporter opancerzony. Wśród zasadniczych zmian warto wyróżnić nową grafikę w bocznej alei oraz clipping przenoszonych skrzyń. Dla wymagających graczy wprowadzili różne poprawki clippingu i naprawili pixel walki. Nieprawidłowy materiał dachu też został naprawiony.

Producent polepszył popsute respy w deathmatchu i dodał liny w okolicy ścian wspinaczkowych. Pomimo poszczególnych poprawek w mapach dodano poprawki dla lepszego wsparcia Steam Input oraz naprawiono Radio Radial, dzięki czemu kółko myszki już nie będzie wpływać na bindy w grze. Poniżej jest zamieszczona lista modyfikacji w najnowszym patchu CS:GO.

W Climb doszło do zmiany graficznej modeli wszystkich ścian wspinaczkowych oraz poprawiono clipping. Gracze mogą się cieszyć z naprawionego oświetlenia filaru w lobby oraz obniżonej gaśnicy i poręczy na schodach w niebieskiej sekcji. Pojawiły się też beczki, zakłócające dotychczasowe wrażenia oraz kilka pomniejszych detali.

Na całej mapie Iris wprowadzono pomniejsze poprawki wizualne. Zwłaszcza naprawiono obiekty, które znikały zbyt wcześniej oraz miejsca, w których mogła utknąć bomba. W Vineyard producent dodał clipping przenoszonych skrzyń, nową grafikę w bocznej alei oraz polepszył pixel walki.

Komentarze

Scroll to top