Counter Strike

AGO KONTYNUUJE ZŁĄ PASSĘ

 

AGO KONTYNUUJE ZŁĄ PASSĘ

 

Dzisiejsze spotkanie polskiej formacji AGO Esports, na przeciwko której stanęli Szwedzi występujący pod skrzydłami organizacji x6tence Galaxy zakończyło się niefortunnym wynikiem 0:2. Podopieczni Mikołaja Michałkówicza nie potrafią znaleźć stabilnej formy, dzięki której byliby w stanie prezentować pozytywne wyniki, co możemy zauważyć w statystyce ostatnich pięciu meczy, w których polska formacja wygrała tylko jedno.

 

Spotkanie rozpoczęło się na mapie przeciwnika – Overpass, gdzie do połowy mogliśmy zauważyć wyrównaną grę, skutkującą wynikiem 8:7 dla Szwedów. Mimo wszelkich starań, nie udało się jednak dociągnąć mapy do korzystnego rezultatu, przez co x6tence Galaxy mogło świętować zwycięstwo wynikiem 16:12, a jedynym zawodnikiem z pozytywnymi statystykami w AGO Esports okazał się Dominik GruBy Świderski.

 

Wydawać się mogło, że na swojej mapie będzie łatwiej. Początek wskazywał na ciekawe spotkanie, zaś punkty trafiały na konta obu drużyn na zmianę. AGO jednak po wyjściu na prowadzenie wynikiem 5:4 nie zdobyło ani jednego punktu więcej w pierwszej połowie, kończąc ją wynikiem 10:5 dla Szwedów. Druga połowa nie wskazywała na nic innego niż kapitulację. Formacja z Polski straciła pierwsze 4 rundy, a następnie do końca meczu zdobyła tylko cztery dodatkowe oczka. Mirage zakończył się wynikiem 16:9.

 

W lidze United Masters League AGO plasuje się na dziewiątej pozycji, tuż za LDLC- te jednak ma rozegrane o trzy mecze od Polaków mniej. To nadal nie koniec sezonu, a organizacja Kuby Szumielewicza na pewno pokaże pazur, walcząc o jak najwyższą lokatę.
 

fot. AGO Esports

Komentarze

Scroll to top