Counter Strike

AGO Esports z zaproszeniem na Olsztyn Gaming Festival 2019!

 

Dzisiaj – 9 kwietnia, GG League ujawniło pierwszą Polską formację, która otrzymała zaproszenie na trzeci turniej kwalifikacyjny do Good Game League 2019 – zostało nią AGO Esports, które po fenomenalnym turnieju WESG w Chinach, z pewnością będzie chciało powalczyć o zwycięstwo. Turniej kwalifikacyjny o którym mowa odbędzie się w Hali Urania w Olsztynie, która mieści się przy alei Piłsudskiego 44.

 

AGO Esports zajmuje obecnie 20 miejsce w ogólnoświatowym rankingu HLTV. Co więcej, organizacja kierowana przez Jakuba Szumielewicza jest zarazem najwyżej sklasyfikowaną polską drużyną w CS:GO.

W skład “jastrzębi” wchodzą obecnie:

  • Damian “Furlan” Kisłowski
  • Dominik “Gruby” Świderski
  • Tomasz “phr” Wójcik
  • Grzegorz “SZPERO” Dziamałek
  • Kacper “k3per” Słoma

 

Do największych sukcesów polskiej formacji zaliczyć możemy m.in: drugie miejsce w WESG 2019, zwycięstwo w czwartym sezonie Polskiej Ligi Esportowej, czy miejsce 3-4 podczas TOYOTA Master Bangkok 2018.
AGO Esports otrzymało zaproszenie bezpośrednio od organizatora. Śledząc tradycję GG League, możemy domyślić się, że pozostaje nam czekać na zaproszenie kolejnej polskiej ekipy oraz dwóch europejskich drużyn!

Przypomnijmy, że w Olsztynie pojawi się 8 najlepszych zespołów, z których 4 uzyska bezpośrednie zaproszenie od GGL, a kolejna czwórka będzie musiała wywalczyć miejsce podczas otwartych kwalifikacji ONLINE.
Good Game League zapowiedziało również daty czterech tur otwartych kwalifikacji, do których zapisać może się każdy. Te odbędą się odpowiednio:

-> I tura – 11 kwietnia
-> II tura – 15 kwietnia
-> III tura – 17 kwietnia
-> IV tura – 24 kwietnia

Mecze w otwartych eliminacjach rozgrywane są w formacie BO1, z wyjątkiem finału – ten prowadzony jest w systemie BO3. Trzeci przystanek eliminacyjny Good Game League 2019 pod nazwą “Olsztyn Gaming Festival” odbędzie się w dniach 11-12 maja 2019 roku na hali “Urania”.

 

Przypomnijmy, że wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

 

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top