Counter Strike

AGO ESPORTS REMISUJE Z RED RESERVE

 

AGO ESPORTS REMISUJE Z RED RESERVE

 

Nadszedł czas na kolejny mecz AGO Esports w ramach United Masters League.

 

Pojedynek rozpoczął się na dobrze znanej każdemu Polakowi mapie- de_mirage. Walka była wyrównana od samego początku, co potwierdził wynik pierwszej połowy. Zakończyła się ona rezultatem 8:7 dla polskiej drużyny, wszystkie gwiazdy na niebie przepowiadały równie emocjonującą drugą część spotkania. Red Reserve rozpoczęło od wygrania trzech rund pod rząd, AGO nie pozostawało jednak długo dłużne, na co odpowiedzieli dokładnie tą samą siłą Szwedzi. Wymianę punktów wygrali jednak ostatecznie zawodnicy ze Szwecji, kończąc pierwszą mapę 16:13.

 

Na Overpassie, gdzie należy dodać, że była to mapa wybrana przez Red Reserve, AGO rozpoczęło dzieło zniszczenia. Polacy wygrali pierwszych siedem rund, po czym seria została przerwana, co nie zbiło jednak polskich zawodników z rytmu. Z pewnością gracze chcieli udowodnić, że pierwsza mapa była przypadkiem. Tak też pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 13:2. Przegrana druga runda w ostatniej połowie meczu nie miała jednak wpływu na dalszy los spotkania, które finalnie zamknęło się wynikiem 16:3.

 

Warto dodać, że kolejny mecz polskiej drużyny, to derby przeciwko Virtus.pro w ramach ESEA MDL Season 30 Europe. Odbędzie się on 23 stycznia o godzinie 17:00!

 

fot. AGO Esports

 

Komentarze

Scroll to top