Counter Strike

AGO ESPORTS POZA TURNIEJEM KWALIFIKACYJNY DO STARSERIES I-LEAGUE SEASON 7

 

Jeszcze kilka godzin temu cieszyliśmy się ze zwycięstwa AGO Esports w Finale Polskiej Ligii Esportowej, szybko jednak na wszystkich fanów zostało wylane wiadro zimnej wody. Po wczorajszej bardzo dobrej grze jastrzębi większość spodziewała się zwycięstwa nad rosyjską formacją Winstrike, niestety mimo dość wyrównanej gry na mapie de_dust 2, polski zespół ulega wynikiem 2:0.

 

Pojedynek pomiędzy drużynami rozpoczął się na Trainie, czyli mapie wybranej przez Polaków. Połowa meczu zakończyła się wynikiem 6:9 a wszelkie przewidywania, że train jest mapą CT w tym przypadku się sprawdziły. Po stronie Terrorystów AGO Esports nie było w stanie ugrać ani jednej rundy, kończąc przy tym pierwszą mapę porażką 16:6.

 

Na Dusta zawodnicy wyszli zresetowani. Pierwszą połówkę jastrzębie wygrali 10:5, dając nadzieję fanom na trzecią mapę – de_cache. Po zamianie stron, Winstrike okazało się być jednak mocniejsze. Bezsilna polska formacja zdobyła po stronie TT tylko trzy punkty, przez co gra zakończyła się wynikiem 16:13, a AGO tym samym zostało pozbawione możliwości udziału w playoffach kwalifikacji.

 

Obok Winstrike o główny turniej zawalczą takie zespoły jak Team Spirit, OpTic, Heroic, Red Reserve, Vega Squadron, Vitality, AVANGAR, Gambit czy pro100. 

Komentarze

Scroll to top