Biznes

Korzystaj i zdobądź 200zł premii i dwa bilety do kina za założenie konta w Millennium Bank!

 

Bank Millenium rozdaje 200zł i 2 bilety do kina za założenie konta 360 lub konta 360 Student. Wystarczy być nowym klientem Banku i spełnić podane warunki. Są one bardzo proste, wystarczy zapewnić wpływ 1000zł, zapłacić raz kartą płatniczą i aktywować aplikację mobilną na telefonie. Wszystko jest bardzo proste i jak najbardziej opłacalne! Nie czekaj i załóż konto osobiste w Millenium Bank już teraz!

Kliknij tutaj, aby założyć konto w Millenium Bank i odebrać darmowe 200zł w gotówce!

200zł w gotówce od Millennium Bank

Za spełnienie warunków otrzymamy 200zł przelewem na nasze otwarte konto osobiste. Po otrzymaniu bonusu możemy konto po prostu zamknąć i cieszyć się swoją gotówką.

Warunki otrzymania bonusu

Promocje od Millennium Banku są bardzo proste i przejrzyste:

  • Złóż wniosek o Konto 360° z kartą debetową do 27.03.2020 r. i wyraź zgody wymagane regulaminem promocji. Do 31.03.2020 r. podpisz umowę o prowadzenie konta.
  • Zasil nowe konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonaj przynajmniej 1 płatność kartą lub BLIKIEM w każdym z trzech miesięcy; kwietniu, maju i czerwcu oraz aktywuj aplikację mobilną do 31.06.2020 r.
  • Do 20.07.2020 r. na Twoje konto trafi 200 zł premii!

Szczegółowe warunki znajdziesz w Regulaminie promocji „Korzystaj i zdobądź 200 zł”.

Kliknij tutaj, aby założyć konto w Millenium Bank i odebrać darmowe 200zł w gotówce!

2 bilety do kina

Dodatkowo dostaniesz jeszcze 2 bilety do kina, jeśli złożysz wniosek do 13.03.2020, a umowę o konto podpiszesz do 17.03.2020.

Skorzystaj ze specjalnej oferty a kody, które wymienisz na bilety w dowolnym kinie Helios otrzymasz jeszcze w marcu.

Pamiętaj, że przy zakładaniu konta musisz koniecznie zaznaczyć wszystkie zgody:

Millennium Bank 200zł

Umowę o konto można podpisać z kurierem bądź w oddziale banku.

Jak zasilić nowe konto kwotą min. 1000zł? Wystarczy przelać tą kwotę z innego banku. Wykluczone są przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami płatniczymi w Banku Millennium. Kartą zapłacić najprościej w sklepie, warto pamiętać, że bank nie uwzględni:

transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na Konto przed nabyciem prawa do Premii

Należy pamiętać również o aktywacji aplikacji mobilnej. Jest to bardzo proste i wystarczy pobrać ją z Google Play, bądź Apple Store i postępować z instrukcją, która wyświetli się na ekranie.

Kliknij tutaj, aby założyć konto w Millenium Bank i odebrać darmowe 200zł w gotówce!

Komentarze

Scroll to top