Inne

Znany Polski sportowiec otwiera kanał na Twitchu i startuje z akcją charytatywną!

 

Wejście z rozmachem – Paweł Fajdek otwiera kanał na Twitchu.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich lekkoatletów zdecydował się na założenie własnego kanału w serwisie Twitch.  Na start zaplanowane jest wydarzenie z udziałem wielu gwiazd, które wspomoże działania charytatywne.

Mało kto w kraju nie kojarzy Pawła Fajdka. Mistrz Europy, najmłodszy w historii rzutu młotem złoty medalista mistrzostw świata, to tylko niektóre z tytułów i osiągnięć, które udało mu się zdobyć. Żarowianin zdecydowanie ma za sobą wiele doświadczeń i rekordów w lekkoatletyce. Mało kto jednak wie o preferowanym sposobie spędzania wolnego czasu przez Pawła. Jest nim Counter-Strike, z którym Fajdek styczność ma już od wielu lat, zaczynając przygodę z grą od wersji 1.6. Kafejki internetowe i LAN-y były i są miejscami, które zawodnik uwielbia odwiedzać. Od jutra fani złotego medalisty będą mogli go oglądać jego streamy na żywo w serwisie Twitch na kanale https://www.twitch.tv/pawelfajdek/.

Wieloletnia pasja do CS’a sprawiła, że Fajdek zdecydował się założyć własny kanał do streamowania, w czym pomogła mu agencja gamingowa Fantasyexpo. Obie strony na start przygotowały jedyne w swoim rodzaju wydarzenie – pojedynki z udziałem profesjonalnych sportowców, graczy i influencerów ze świata Counter-Strike’a. Dane zmagania naturalnie odbędą się na wirtualnych serwerach CS:GO.

Kogo można się spodziewać? Ze świata sportów tradycyjnych zobaczymy bardzo znane twarze. Do Pawła dołączą między innymi Marcin Krukowski, Bartek Kwolek, Dawid Konarski, Piotrek Nowakowski, Kamil Syprzak, czy Marcin Bułka. Równie gwiazdorską obsadę zobaczymy w szeregach gamingowych influencerów i zawodników. Będą to między innymi Patryk “Rojo” Rojewski, Jarosław “pasha” Jarząbkowski, Oskar „oskarish” Stenborowski oraz członkinie Izako Boars Ladies. Lista uczestników jest długa, a jedno jest pewne – z takim towarzystwem nie będzie można się nudzić.

Nadchodzące wydarzenie to coś więcej niż tylko dobra zabawa. Podczas transmisji będzie można wspierać Fundację DKMS, której misją jest znalezienie Dawcy dla każdego Pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia szpiku. W ciągu jutrzejszej transmisji widniał będzie baner pod streamem, którego odnośnik będzie przekierowywał na podstronę Paypal. Tam będzie można przelać dowolną kwotę na rzecz Fundacji.

Agencja gamingowa Fantasyexpo zadbała o profesjonalną realizację z wydarzenia i obsadę komentatorów z najwyższego szczebla. Podczas jutrzejszych zmagań będzie można usłyszeć Olka “vuzzey” Kłosa, Radosława “Mad1” Florkowskiego i Olafa “Szeregowy” Ostrowskiego, którzy z pewnością urozmaicą wydarzenie. Startujemy już jutro o godzinie 12:00, a wszystko to na kanale Fajdka pod adresem https://www.twitch.tv/pawelfajdek/

Komentarze

Scroll to top