Hearthstone

Zapowiedź nowej ekspansji w Hearthstone dzień wcześniej?

 

Już jutro o godzinie 19:00 Blizzard miał zapowiedzieć nowości związane z początkiem kolejnego roku w Hearthstone. Jest to moment, na który czekają wszyscy gracze tej karcianki. Jednak dzisiaj na Polygonie pojawił się artykuł o nowej ekspansji., którą będzie „Ashes of Outland” (Pyły Pustkowia). Pozostaje pytanie, czy to prawdziwy przeciek.

Blizzard wiele razy zaskakiwał, ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mu się zapowiedzieć nowej ekspansji wcześniej niż planowano. Według artykułu, który ukazał się na Polygonie, nowy dodatek będzie dotyczyć Outland, ojczyzny Orków z World of Warcraft. Zostanie on zaimplementowany do gry 7 kwietnia. Co najważniejsze dla graczy, do Hearthstone zostanie dodany nowy bohater – Łowca Demonów (Moc specjalna: koszt 1, Daj +1 do ataku twojemu bohaterowi w tej turze).

Karty Łowcy Demonów

Kolejną nowością będą boofy kart klasycznych Kapłana oraz dodanie nowych.

Ostatnią rzeczą, o której wspomniano w usuniętym artykule, jest nowa legendarna karta: Kael`thas Sunstrider, którego otrzyma każdy gracz, który zaloguje się od 17 marca do 7 kwietnia.

Pozostaje pytanie, czy ten przeciek można traktować jako prawdziwy. Z jednej strony chciało by się powiedzieć tak, ale z drugiej strony wiele faktów może przemawiać również przeciwko. Popatrzmy na nową klasę: Blizzard od dawna zarzekał się, że nie wprowadzi do gry żadnej nowej klasy. Nagle pojawia się informacja, że jednak będzie nowa klasa w grze. Ponad to moc Łowcy Demonów ma kosztować 1 many, a nie 2, co również nie jest zgodne z koncepcją balansu.

Graczom nie pozostaje nic innego jak czekać na jutrzejszy oficjalny stream z Blizzarda, który wystartuje jutro w godzinach wieczornych.

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top