Counter Strike

ZAPISZ SIĘ DO ŁOMŻA ZERO ESPORT TOUR: POZNAŃ I POCZUJ SIĘ JAK PROFESJONALNY GRACZ!

 

Właśnie rozpoczęły się zapisy do I Tury Łomża Zero Esport Tour, który jest perfekcyjną szansą do zaprezentowania swoich umiejętności w Counter Strike’u dla wszystkich drużyn amatorskich! Jeżeli wraz ze znajomymi chcecie postawić pierwsze kroki w kierunku profesjonalnego esportu i osiągać sukcesy, to akcja od Łomży Zero jest idealnym wyborem!

 

Przygotowane zostały 64 miejsca dla uczestników, dlatego należy się spieszyć i zapamiętać datę (zapisy od 10.05.2019 do 5.06.2019). Gra jest warta świeczki, bowiem nagrodą dla najlepszych drużyn jest udział na LANie w Poznaniu, podczas którego drużyny zawalczą o udział w Wielkim Finale – tam natomiast zmierzą się o nagrodę główną, kontrakt menadżerski (szczegóły znajdziecie na stronie https://lomzazeroesport.pl/).

 

Turniej jest przeznaczony dla każdego, dlatego nieważne jaką rangę masz lub jakiej jesteś płci, gdyż najistotniejsza jest wola uczciwej walki z rywalami. Wierzymy, iż wśród naszych czytelników znajdą się ambitni gracze, którzy spróbują swoich sił w drodze do zwycięstwa z Łomża Zero Esport Tour: Poznań!

 

Wszystkim zaangażowanym graczom życzymy powodzenia w kwalifikacjach… GLHF!

 

Link do zapisów:
https://www.toornament.com/tournaments/2288350317931700224/information

Iluzjonista, uczeń, gracz, w wolnym czasie redaktor pasjonujący się sceną Counter Strike Global Offensive.

Komentarze

Scroll to top