Counter Strike

Zakończyło się Wakacyjne SUPER GAME e-sport na szczycie Kotelnicy Białczańskiej!

 

13-14 lipca na szczycie Kotelnicy Białczańskiej odbyła się edycja wakacyjnego cyklu SUPER GAME e-sport. Gmina Bukowina Tatrzańska przez weekend gościła drużyny z całej Polski. Wydarzenie było podzielone na dwa główne turnieje w grze Counter-Strike: Global Offensive: HIRO Quersus LG Mistrzostwa Polski Kobiet w E-sporcie oraz Mountain Cup.

 

Pierwszego dnia HIRO Quersus LG Mistrzostwa Polski Kobiet w E-sporcie rozpoczęły się o godzinie 10:00 od starć ćwierćfinałowych. Osiem żeńskich drużyn wzięło udział w turnieju.

I miejsce – AVEZ Female
II miejsce – Warriors Team
III miejsce – Team Saiprah
IV miejsce – Team Baiters
V-VIII miejsce – Invicta Gaming, MIXEz, Specy Girls oraz Hypnotic

W sobotę również odbywało się Summer Super Music, był to zjawiskowy pokaz umiejętności DJ'skich, za konsolą pojawili się DJ Fatcut oraz DJ Squal.

 

 

Drugiego dnia przyszła pora na Mountain Cup, osiem drużyn stanęło do walki o tytuł najlepszej podczas Wakacyjnego SUPER GAME e-sport. Mecz finałowy mimo zwycięstwa SUPERIUS GAMING nad drużyną David Beckham 2:0, był niezwykle wyrównany, pierwsza mapa zakończyła się wynikiem 28:26, natomiast druga 16:12.

I miejsce – SUPERIUS GAMING
II miejsce – David Beckham
III miejsce – MocnyFull
IV miejsce – WeNetFox
V-VIII miejsce – Rozkoszniutcy, My To Wygramy, Habemus Papam oraz LANBialka

Dla odwiedzających przez dwa dni przygotowany był turniej indywidualny FIFA 19 oraz rywalizacja na symulatorze wyścigowym Gran Turismo Sport TAG Heuer na najszybszego zawodnika.

 

blank

 

Dziękujemy Kotelnicy Białczańskiej oraz Gminie Bukowina Tatrzańska za pomoc w organizacji kolejnej edycji SUPER GAME e-sport!

 

Dziękujemy sponsorom i partnerom: HIRO, Quersus, LG, NTT System, sklep.ntt.pl, Patriot, Viper Gaming, Teetres Esport Clothing, Souvre, Radio ESKA, E-SPORT TV, Esporter, ESPORTWAY oraz csgofemale.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top