Counter Strike

Z ostatniej chwili! Nowy członek Pompa Teamu!

 

    Jak dobrze wiemy, Pompa Team kompletuje od nowa swój skład w formacji CS:GO. W ten śnieżny, środowy poranek otrzymaliśmy oficjalną informację o dołączeniu kolejnego gracza do teamu. Gracz ten przez wiele miesięcy zmagał się z rolą rezerwowego w Teamie Kinguin. Poznajmy tego zawodnika.

    Jak pisaliśmy w poprzednim artykule, który znajdziecie tutaj, przypuszczaliśmy kto może jeszcze dołączyć w szeregi Pompa Teamu. Nasze przewidywania się spełniły i możemy ogłosić, że tym zawodnikiem jest Bartosz "Hyper" Wolny. Był członkiem takich drużyn jak np. Vexed Gaming czy INSHOCK. Kariera Bartka przeżywała swoje wzloty i upadki. W pewnym momencie zaczął się szkolić i objął funkcję trenera PRIDE. Do gry powrócił dopiero w maju ubiegłego roku. Wstąpił wtedy do drużyny Team Kinguin. Po zaledwie pięciu miesiącach 28-latek pożegnał się z teamem. 


    Niedawno dowiedzieliśmy się, że barwy Pompa Teamu będą reprezentować tacy gracze, jak Kuba "Markoś" Markowski i Marcin "LTN" Krzemiński. Są to doświadczeni gracze na scenie esportowej. Mają za sobą dużą ilość turniejów LAN. Według informacji od włodarzy Pompa Teamu mieliśmy poznać czwartego gracza dopiero w piątek, ale co nas zaskoczyło? Już w dniu dzisiejszym drużyna zacznie zmagania w ramach polskich eliminacji do V4 Future Sports Festival, czyli jeszcze dziś organizacja znanego streamera "IsAmU" zostanie skompletowana. Kim będą kolejni zawodnicy? Jak będą sobie radzić w przyszłości na scenie esportowej? Na te pytania odpowiedzi jeszcze nie ma. Czas pokaże! 

Teraz Pompie możemy życzyć tylko powodzenia! 🙂 

Komentarze

Scroll to top