Counter Strike

Wymiana skinów CS:GO DOTA 2 PUBG RUST H1Z1 w jednym?

 

Kolejną stroną którą chce wam zaprezentować jest loot.farm!

LOOT.Farm jest serwisem online, który umożliwia Ci wymianę swoich przedmiotów CS:GO, DOTA 2, PUBG, RUST, H1Z1. Przykładowo – znudził Ci się dany skin do ak. Sprzedając go na rynku steam stracisz spory procent, bo steam zabiera. Wymieniając skin na loot.farm otrzymujesz od razu oferte wymiany. 

Naprawdę fajne jest to, że możemy wymienić skiny z Cs'a, na skiny z H1Z1 (obecnie Z1). Oznacza to że nie musimy skinów z CS:GO wymeniać na skiny z CS:GO.
Strona ceny ustala sama. Wymieniając skin, musimy pamiętać że Ustawione jest pare klas cenowych dla przedmiotów CS:GO. Klasy cenowe to 
105% wartości rynkowej Steam,
100% wartości rynkowej Steam,
85% wartości rynkowej Steam,
70% wartości rynkowej Steam,
Klasa zależy od wielu czynników, jak look, patern czy chociażby drogie naklejki umieszczone na skinie. Dodając LOOT.Farm do swojego nick'u na Steam, otrzymacie 2% więcej za swoje skiny.


Co jeżeli skórka, którą jestem zainteresowany jest zablokowana czasowo?

Można zarezerwować skina. W tym celu trzeba dokonać zwykłej wymiany, ze skinem z szarym tłem. Wtedy można dokonać rezerwacji na 72h. Po upływie czasu rezerwacja sama sie anuluje, a środki zostaną w 95% zwrócone. Musicie pamiętać aby odebrać skiny. Będą one przechowywane w zakładce która automatycznie sie wygeneruje po otrzymaniu oferty.


Oczywiście wszystko jest bezpieczne, sam testowałem stronę – inaczej bym o niej nie pisał. Boty wyślą Ci ofertę wymiany na Steam. Możesz Sprawdzić ofertę przed akceptacją bądź odrzuceniem oferty, która Ci się nie podoba. Jeśli wyślesz nam przedmioty o wyższej wartości niż przedmioty, które otrzymałes – twoje saldo na stronie zostanie uzupełnione wprost proporcjonalnie do różnicy w cenie. Cały czas przetrzymujemy zapisy z każdej transakcji. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, możesz skontaktować się z administracją, wysyłając email na [email protected]

Wymieniając się na stronie loot.farm, możecie dodatkowo otrzymać środki na saldo.

Warunki Loterii:
Masz 10% szansy aby zdobyć 1% BONUSU z CAŁKOWITEJ wartości wymienianych przedmiotów (twoich i bota).
Masz 1% szansy aby zdobyć 5% BONUSU z CAŁKOWITEJ wartości wymienianych przedmiotów (twoich i bota).
Możesz WYGRAĆ ten bonus przy każdej wymianie. Bonus zostanie dodany do twojego balansu konta LOOT.Farm po zaakceptowaniu wymiany na Steam.

Strona jest sprawdzona, oferty przychodzą od razu, rezerwacja działa bez zarzutu,a także posiada komunikatywny support.
Link do strony – https://loot.farm/

Komentarze

Scroll to top