Inne

WYGRANA POLAKA Z KASJUSZEM UNIEWAŻNIONA?

Gala FAMEMMA 3 dobiegła końca, a wraz z tym rozpoczęła się wielka lawina hejtu internatów skierowana do włodaży federacji FAME MMA w związku z bardzo kontrowersyjnym werdyktem sędziów w walce Adraiana Polaka z Kasjuszem.

 

Kasjusz od początku kontrolował przebieg walki, ale nie naukutował Adriana, który dzielnie przyjmował ciosy od swojego przeciwnika. Po upływie trzech rund Don Kasjo był niemal pewny zwycięstwa, gdyż praktycznie tylko on zadawał celne ciosy. Kontrowersyjny wynik sędziów zdziwił wszystkich, włącznie z Adrianem Polakiem, a sam werdykt rozwścieczył internautów. Wylała się wielka fala hejtu na organizatów gali, zaczęto sugerować, że pojedynek był ustawiony, tak aby włodaże i bukmacher sponsorujący gale zarobili na niej. 

 

 

Sędziowie po podliczeniu punktów zdecydowali o zwycięstwie Adriana Polaka – Jak to mówią, z decyzją sędziów się nie dyskutuje. @adrianpolak wygrywa niejednogłośną decyzją sędziowską z @donkasjo – czytamy na profilu Fame MMA na Facebook-u.

 

Czy wygrana Adriana Polaka może być unieważniona? Kasjusz ma możliwość zgłoszenia oficjalnego odwołania od decyzji sędziów, a sam przegrany mówi że nie uznaje tej decyzji. Co z tego wyniknie? Czas pokaże, nie wiemy być może wynik tej walki zostanie zmieniony.

 

Fot. FAME MMA

 

20 letni student Informatyki. Pasjonat esportu i wszelkich eventów. W wolnych chwilach tworzy swój kanał na YouTube oraz realizuje swoje pasje :)

Komentarze

Scroll to top