Biznes

Wygodne materace w Lubinie – jaki model kupić?

 

Jaki materac w Lubinie kupić, aby móc należycie wypocząć po ciężkim dniu pracy? To dylemat wielu osób, które właśnie wymieniają swój stary, wysłużony materac na nowy. Niektórym zależy na tym, aby materac był wygodny. Inni skupiają się na tym, aby był on zdrowy. Tymczasem jedno nie wyklucza drugiego. Wręcz przeciwnie. Materac powinien być zarówno wygodny, jak i zdrowy. O to, abyśmy nie mieli problemu z kupnem idealnego materaca, zadbał szwedzki producent materacy Hilding Anders.

Materace w Lubinie – ergonomia i higiena snu

Właściwa ergonomia i higiena snu mają ogromny wpływ na to, czy będziemy budzili się wypoczęci. Wygodny materac to podstawa. Duże znaczenie mają także świeże powietrze, właściwa temperatura oraz odpowiednie oświetlenie. Producent materacy Hilding Anders stworzył kolejną już kolekcję niezwykle wygodnych materacy – kolekcja Hilding poprzedzona kolekcją Curem. Bardzo znane są także łóżka tego producenta – zwłaszcza łóżka kontynentalne w skandynawskim stylu.

Materace Hilding podzielone są na 7 stref twardości. Dają one idealne wsparcie na całej długości ciała. Wszystkie komponenty, z których zbudowane są materace, są bezpieczne dla zdrowia oraz przewiewne. Pianki posiadają otwartokomórkową strukturę, która umożliwia swobodny przepływ powietrza. Ich właściwości pozawalają na stworzenie spersonalizowanych materacy, które spełniają oczekiwania klientów.

Materace w Lubinie – ergonomia i higiena snu

Materace piankowe w Lubinie – pianka Visco oraz pianka FloFom

Materace piankowe w Lubinie firmy Hilding Anders cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników. Na szczególną uwagę zasługują dwie pianki używane do produkcji materacy. Są to:

  • termoelastyczna pianka Visco;
  • wysokoelastyczna pianka FloFom.

Termoelastyczna pianka Visco jest stosunkowo miękka. Świetnie sprawdza się ona u osób, które uwielbiają zatapiać się w miękkiej piance. Materace z pianką Visco są jednocześnie utwardzone. Nie musimy się więc obawiać, że śpiąc na zbyt miękkim materacu, zaczniemy uskarżać się na problemy z kręgosłupem. Termoelastyczna pianka Visco posiada właściwości grzejące. Świetnie nadaje się więc na sezon zimowy oraz dla osób cierpiących na reumatyzm. Pianka ta usprawnia także krążenie. Jest ona stosowana w materacach medycznych Hilding Salsa oraz Hilding Rumba.

Wysokoelastyczna pianka FloFom to termoregulująca, lekko chłodząca pianka idealna na gorące, letnie dni. Świetnie sprawdza się ona dla osób bardzo aktywnych – zwłaszcza sportowców. Pianka pozwala na dogłębną regenerację mięśni. Znajdziemy ją w materacu Hilding Boogie oraz w dwustronnym materacu Hilding Conga. Materac Hilding Conga to fantastyczny produkt. Łączy on w sobie zarówno piankę Visco, jak i piankę FloFom. Jeśli kiedykolwiek marzyliśmy o dwóch różnych materacach na gorące oraz chłodne dni, materac ten może spełnić nasze marzenia.

Twardy materac na problemy z kręgosłupem Lubin

Dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, Hilding Anders ma w swojej ofercie również twarde materace. Zdrowe osoby, dla których ważna jest profilaktyka chorób kręgosłupa, znajdą dla siebie odpowiednio twardy materac 80×200 zarówno wśród materacy piankowych, jak i sprężynowych. Jeśli jednak od jakiegoś czasu mamy poważne problemy z kręgosłupem i konieczna jest rehabilitacja kręgosłupa oraz materac, które będzie ją wspierał, powinniśmy sięgnąć po materace ortopedyczne, które posiadają status wyrobu medycznego tj. Hilding Fandango i Hilding Pasodoble.

Kupując nowy materac, w Lubinie powinniśmy mieć na uwadze, że powinien on być dopasowany do naszych indywidualnych upodobań oraz potrzeb. Wygodny materac to zdrowy materac – i na odwrót.

Komentarze

Scroll to top