Biznes Eventy

Wyciekła prawdopodobna data IEM Katowice 2021!

 

Od dawna wiadome było, że IEM po raz kolejny pojawi się w Katowicach, gdyż mają podpisaną umowę z miastem. Z powodu koronawirusa w tym roku w spodku nie mogli pojawić się fani, którzy dostali wybór: albo zwrot biletów, albo bilet na kolejny rok. Ci, którzy wybrali bilet na kolejny rok mogą już rezerwować hotele! Wyciekła prawdopodobna data IEM Katowice 2021! Ma on odbyć się w dniach 26-28 lutego.

IEM Katowice 2021

Skąd wiadomo o prawdopodobnej dacie IEMu? Otóż Courtyard Hotel by Marriott, który co roku gości specjalnych gości, którzy wykupili bilet GOD MODE. Jak zauważył jeden z fanów esportu jeszcze tydzień temu pobyt w terminie 25 Luty – 1 Marca kosztował w okolicach 2000zł. Teraz pobyt w podanym terminie kosztuje prawie 12 tysięcy złotych!

Hotel

Również Hotel Diament, który znajduje się w spodku (tak w budynku Spodka jest hotel!) najpierw podniósł ceny, a teraz wycofał wszystkie wolne pokojne z booking.com:

W terminie od czw 25 LUT 2021 do pon 1 MAR 2021 ten obiekt nie dysponuje wolnymi pokojami, które można zarezerwować przez naszą stronę

Fani, którzy posiadają bilet mogą już rezerwować hotele! Rezerwacja pokoju na 10 miesięcy przed imprezą pozwoli zaoszczędzić naprawdę wiele pieniędzy! Warto zarezerwować taki pokój, który możemy bezpłatnie odwołać bez powodu. Wtedy nawet jeśli data będzie inna, bądź epidemia koronawirusa nadal będzie na świecie to bezpłatnie odwołamy rezerwację i nie poniesiemy żadnych kosztów.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top