Counter Strike

WTORKOWY MARATON POLSKICH DRUŻYN W ESEA MDL

 

WTORKOWY MARATON POLSKICH DRUŻYN W ESEA MDL

 

Niedawno byliśmy świadkami meczu inauguracyjnego nowy rozdział w historii Virtus.pro. Jutro to jest 29 stycznia, będziemy świadkami pełnego maratonu w wykonaniu AGO Esports oraz rosyjskiej organizacji.

 

Pierwsze spotkanie rozegra polska organizacja o godzinie 16:00, gdzie zawalczą na fińskie ENCE, które zobaczymy na IEM Katowice 2019 Main Qualifier. Dotychczas AGO przegrało z Fińskimi zawodnikami dwukrotnie, nie wygrywając mapy- czy to moment na przełamanie?

 

Godzinę później jastrzębie podejmą Team Spirit, rosyjską organizację, która tak samo jak ENCE, niedawno znalazła się o krok od Majora. Z pewnością Rosjanie są dobrze przygotowani, statystyki jednak stoją po stronie polskiej. Kto się pokaże z lepszej strony?

 

W końcu o 18:00 zobaczymy Virtus.pro, które stanie na przeciwko ex-Fragsters. Mimo że stan wygranych sprzyja Danii, to nie zapominajmy, że to nowy skład złożony z polskich talentów, będzie chciał udowodnić co tak na prawdę potrafią.

 

O tej samej godzinie odbędzie się mecz AGO kontra Vitality. Na pewno zostaliśmy postawieni przed trudnym wyborem, który mecz oglądać. Ekipa ZwyOo pokonała Polaków dwa razy, nie uległa ani raz. Ostatnio prezentują się z bardzo dobrej strony. Zdecydowanie jeden z ciekawszych jak i trudniejszych meczów wieczoru.

 

Zaraz po meczu z AGO, Francuzi znów podejmą polską ekipę- tym razem niedźwiedzi. Młode talenty takie jak snatchie, MICHU, TOAO stawią czoła jednemu z najlepszych zawodników na świecie- ZywOo. Czy będą w stanie go wraz z jego zespołem powstrzymać?

 

Po raz kolejny mecze nachodzą na siebie godzinowo. Niemiecki expert stanie na przeciwko Jastrzębi, którzy tym spotkaniem zakończą wtorkowy maraton. Dotychczas AGO wygrało trzykrotnie z Niemcami.

 

Po jutrzejszym dniu, możemy się spodziewać masę manewrów w tabeli ESEA MDL Sezonu 30. Miejmy nadzieję, że to polskie ekipy wespną się na szczyty.

 

fot. Virtus.pro

Komentarze

Scroll to top