Biznes Counter Strike

Wszystko o skinach w CS:GO. Jak je zdobyć?

 

Jedną z głównych cech rozpoznawalności Counter-Strike: Global Offensive, są niewątpliwie skiny. Wprowadzenie ich do gry w 2012 roku narobiło nie lada zamieszania, wielu graczy było do nich nastawionych sceptycznie, lecz dziś ciężko sobie wyobrazić CS:GO bez skórek do broni.

Czym są skiny w CS:GO?

Skiny w CS:GO to nic innego jak wirtualne tekstury, które zmieniają wygląd naszej broni w trakcie gry. Z pewnością nadadzą naszej broni ciekawy oraz unikalny wygląd, który urozmaici rozgrywkę. Coraz częściej są też dla graczy inwestycją, która w krótkim czasie może przynieść ogromne zyski.

Czemu niektóre skiny CS:GO są takie drogie?

Na ceny skinów w CS:GO składa się wiele czynników- niewątpliwie jednym z głównych jest unikalność, oraz ograniczona dostępność skina. Warto mieć na uwadze, że cena skina często jest zależna od jakości skina, patternu, kolekcji, a nawet naklejek, które można umieścić na broni.

Skąd pozyskać skiny w CS:GO?

Skiny w CS:GO można zdobywać na wiele sposobów:

  1. Skiny za granie w CS:GO

Najprostszy sposób na zdobycie skinów, to po prostu granie w CS:GO. Co tydzień można otrzymać jeden gwarantowany skin za wbicie następnego poziom oraz losowo skin po meczu.

  • Otwieranie skrzynek ze skinami CS:GO

Z każdej otworzonej skrzynki w Counter-Strike mamy gwarantowany skin, lecz aby otworzyć skrzynkę należy zakupić klucz do skrzynki, który nie należy do najtańszych. Szanse na skin wart więcej niż klucz są bardzo małe, jednak ciekawą alternatywą dla skrzynek w CS:GO są skrzynki na stronach zewnętrznych, z których mamy o wiele większe szanse na zdobycie drogich skinów niskim kosztem. Jedną z największych tego typu stron w Polsce jest casedrop.eu, która oferuje jeden z najlepszych dropów na rynku – twoje szanse na zdobycie wartościowego skina są o wiele wyższe niż te, gdy otwierasz skrzynki w grze.

  • Jak otwierać skrzynki na casedrop.eu?

Aby otwierać skrzynki poza tymi w CS:GO, z których szansa na trafienie dobrych skinów jest bardzo mała, najprościej udać się na casedrop.eu! We współpracy z portalem mamy dla Was promocję na darmową skrzynkę – wystarczy wejść na stronę przez ten link – https://casedrop.eu/?r=EsportWay, założyć konto, a doładowanie pozwoli Wam na losowanie ze skrzynki Silver 1. Po trafieniu jednego ze skinów dostępnych w skrzynce wybrana skórka automatycznie trafi do naszego ekwipunku na stronie, z którego możemy przenieść go do Waszego konta Steam!

Konkursy na skiny do CS:GO

Strony opierające się na tematyce CS:GO często organizują konkursy w których rozdają darmowe skiny dla swoich obserwatorów, oraz użytkowników. Jedną z takich stron, która organizuje częste konkursu na stronie internetowej, oraz social media jest między innymi casedrop.eu.

Kupno skinów z rynku Steam

Najszybszym rozwiązaniem na pozyskanie wybrane skina jest jego zakup z rynku Steam.

Po zakupie skin automatycznie zostanie dodany do ekwipunku, w którym będziemy mogli wybrać go jako domyślny skin dla danej broni oraz cieszyć się nim w grze! Warto pamiętać, że zakupione skiny mają 7 dni blokady wymian, przez co, jeśli zdecydujemy się na wymianę lub sprzedaż będziemy musieli odczekać powyższy czas.

Komentarze

Scroll to top