Counter Strike

WPADKA FAZE CLANU!

 

Turniej IEM Sydney 2019 rozpoczął się 30.04.2019 i zdecydowanie zdążył nas zaskoczyć. Europejska drużyna gwiazd została wyeliminowana przez znacznie słabszego przeciwnika!

 

Faze Clan jako poprzedni tryumfator było jednym z faworytów tegorocznego IEM Sydney, a zawodnicy udowodnili to w swoim pierwszym meczu przeciwko Chiefs, gdzie pozwolili swojemu przeciwnikowi zdobyć tylko pięć rund. Następne spotkanie przyniosło fanom Faze sporą niespodziankę, bowiem zespół europejskich gwiazd musiał uznać wyższość amerykańskiego NRG, które było raczej „underdogiem” w tym spotkaniu. Faze Clan otrzymało jednak jeszcze jedną szansę od losu, gdyż porażka z NRG oznaczała spadek do drabinki przegranych, w której na utalentowaną piątkę czekało już Grayhound Gaming. Większość fanów i bukmacherów jednogłośnie stwierdziła, iż Faze Clan jest w tym spotkaniu ZDECYDOWANYM faworytem i powinien wygrać ten mecz bez większych problemów. Niestety graczom Faze sytuacja wymknęła się spod kontroli i w pojedynku BO3 odnieśli porażkę ze znacznie słabszym przeciwnikiem.

 

Jak wiemy Faze Clan nie jest ostatnio w najlepszej formie. Pomimo wygranego turnieju BLAST Pro Series Miami 2019, zawodnicy nie grają na najwyższym poziomie co może martwić każdego fana tej formacji.

 

Iluzjonista, uczeń, gracz, w wolnym czasie redaktor pasjonujący się sceną Counter Strike Global Offensive.

Komentarze

Scroll to top