Inne

World of Tanks z nowym silnikiem!

 

World of Tanks to gra, która z dnia na dzień zyskuje coraz to większe grono graczy. Jednak jak w przypadku każdej produkcji, poza zwolennikami, pojawiają się również osoby niezadowolone z gry. Co bardzo zastanawiające ilość graczy niezadowolonych z produktu jest prawie taka sama jak ilość osób nastawionych pozytywnie do gry. Jako główną przyczynę niezadowolenia wśród graczy podaje się fizykę gry, która nie zachowuje się tak jak powinna, przez co atrakcyjność gry spada, i bardziej świadomi gracze zauważają te błędy.

Ma się to jednak zmienić wraz z nadejściem marca tego roku. Jak zapowiada producent gry czyli Wargaming, właśnie wtedy będziemy świadkami bardzo dużego update'u gry. World of Tanks otrzyma wtedy całkowicie nowatorski i oryginalny projekt studia czyli silnik CORE.

Wraz z przejściem na nowy silnik gra ma uzyskać ulepszoną szatę graficzną, w której będzie zawierać się między innymi poprawa wyglądu wody oraz nieba. Zapewne zmiana silnika wpłynie w jakimś stopniu na fizykę i mechanikę gry, jednak czy będą to zmiany które przyciągną niezadowolonych graczy z powrotem do tytułu od Wargaming? Przekonamy się już w marcu.

 

Zdjęcie:Worldoftanks.com

Komentarze

Scroll to top