Counter Strike

Windigo zaproszone na Olsztyn Gaming Festival

 

Windigo Gaming zagra na Olsztyn Gaming Festival!

Good Game League Stage #3 Qualifier – Olsztyn | 11-12.05.2019 

 

11 kwietnia e-sportową społeczność obeszła kolejna informacja z ręki GG League. Polska organizacja, która organizuje “Olsztyn Gaming Festival” ogłosiła, że kolejną ekipą, która zasili wydarzenie będzie Windigo Gaming! Przypomnijmy, że kilka dni temu, Good Game League zapowiedziało pojawienie się AGO Esports. Turniej kwalifikacyjny, o którym mowa odbędzie się w Hali Urania w Olsztynie, która mieści się przy alei Piłsudskiego 44. 

 

Bułgarska formacja “Windigo” zajmuje obecnie 13 miejsce w ogólnoświatowym rankingu prowadzonym przez portal HLTV. Jest to najwyższe miejsce w rankingu w historii prowadzonej organizacji. 

 

W skład “Windigo” wchodzą:

 

– Georgi “SHiPZ” Grigorov

– Kamen “bubble” Kostadinov

– Viktor “v1c7or” Dyankov

– Yanko “Blocker” Panov

– Valentin “poizon” Vasilev

 

Do największych sukcesów bułgarskiej formacji zaliczyć możemy na pewno zwycięstwo w tegorocznej edycji WESG, drugie miejsce w United Masters League Season 1, czy triumf w Esports Balkan League: Season 2. 

 

Co ciekawe, Windigo pokonało AGO Esports w finale WESG 2019. Czy w Olsztynie będzie okazja do rewanżu? Z pewnością tak!

 

Windigo otrzymało zaproszenie bezpośrednio od organizatora. Śledząc tradycję GG League, możemy domyślić się, że pozostaje nam czekać na zaproszenie kolejnej polskiej ekipy oraz jeszcze jednej drużyny z Europy! 

 

Przypomnijmy, że w Olsztynie pojawi się 8 najlepszych zespołów, z których 4 uzyska bezpośrednie zaproszenie od GGL, a kolejna czwórka będzie musiała wywalczyć miejsce podczas otwartych kwalifikacji ONLINE. 

 

Warto wspomnieć, że “Olsztyn Gaming Festival” odbędzie się w dniach 11-12 maja 2019 roku w hali “Urania”. 

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

 

Do zobaczenia!

Komentarze

Scroll to top