Paladins

Weekend z Paladins!

 

Od najbliższego czwartku zacznie się Paladins Fall LAN, czyli aż 2 turnieje podczas 1 imprezy! Pierwszym z nich będą finały Paladins Premier Leauge z Europy oraz Ameryki. Już od czwartku będziemy mogli podziwiać takich polskich graczy jak Jakub "Andzejdudel" Dańczuk (mousesports), Paweł "Creativs2" Majszyk (Natus Vincere), oraz Adrian "Bugzy" Bugajski, oraz wiele innych bardzo dobrych zawodników. Półfinały oraz ćwierćfinały to pojedynki BO5, natomiast finał Europejski, Amerykański oraz wielki finał (czyli starcie Europy z Ameryką) to format BO7! Nie ma drabinki przegranych, więc jedna przegrana powoduje, że drużyna musi pożegnać się z turniejem. Drabinkę całego turnieju możecie podejrzeć tutaj:

Drugim turniejem, który będzie rozgrywany w ten weekend będzie Paladins World Championship Wild Card Cup. Tym razem udział wezmą drużyny wszystkie drużyny z Paladins Premier League, które nie wzięły udziału kwalifikacjach w PWC, oraz top 2 teamy z Ameryki oraz Europy (w tym polskie Pompa Team!). Tutaj również półfinały oraz finały będą w formacie BO7. 

Jak więc widzicie w tym tygodniu czeka nas wiele emocji oraz wiele ciekawych meczy w Paladins. Transmisję można śledzić już od czwartku od godziny 11:00 czasu wschodniego. Live z rozgrywkami będzie się odbywał na YouTubieFacebook'uTwitch'u oraz platformie zwanej "Mixer". 

 

 

Komentarze

Scroll to top