Counter Strike

Ważne! LTN wraca do pierwszego składu Pompa Teamu!

 

     Właściciele Pompa Teamu ujawnili nazwisko gracza, który będzie reperezntował team w podstawowym składzie. Są to już oficjalne informacje. Wybór był dość przewidywalny.

 

      Zawodnikiem tym jest Marcin Krzemiński znany nam pod pseudonimem "LTN". Tak na prawdę jest to jego comeback po krótkiej przerwie. Kilka tygodni temu miały miejsce różnego rodzaju zawirowania, przez które Marcin został wydalony do akademii, zaś jego koledzy z drużyny zostali zmuszeni do szukania nowych teamów. 18-latek w organizacji "IsAmU" jest już od lutego ubiegłego roku, więc zbliża się jego pierwsza rocznica w tej formacji.

     Włodarze tej organizacji ostatnio potwierdzili również, że kolejną osobą w tym nowym zespole będzie Kuba "Markoś" Markowski. Też jest to jego powrót do Pompy.

 

    Chwilowo jest ich tylko dwóch, lecz dane następnego gracza mamy poznać w najbliższą środę, wedle oficjalnych zapowiedzi. Pogłoski chodzą, że do drużyny może dojść m.in. Bartosz "Hyper" Wolny i Karol "repo" Cybulski znany nam z drużyny Izako Boars. Kto dojdzie w szeregi Pompa Teamu ? Jak będzie radzić sobie nowy skład, którego właścicielem jest "IsAmU" ? Tego można się tylko domyślać, czekamy na nazwiska kolejnych  zawodników. 
Życzymy, aby nowy skład spisywał się dobrze i został perfekcyjnie skompletowany.
Powodzenia! 
 

 

Komentarze

Scroll to top