Eventy

W najbliższy weekend dopinguj najlepszych zawodników podczas E-sportowych Akademickich Mistrzostw Polski i finałów Rocketmanii!

 

Zaledwie kilka dni temu zakończyła się największa e-sportowa impreza w Polsce – Intel Extreme Masters. Mecze rozgrywane były jednak bez udziału publiczności. Fani, którzy planowali wizytę w Spodku, mogą czuć niedosyt emocji. Dlatego w dniach 7 i 8 marca Esports Performance Center w Warszawie, jeden z najnowocześniejszych ośrodków treningowych dla graczy w Europie, stanie się areną e-sportowych zmagań. Impreza będzie otwarta dla widzów, a udział jest darmowy po wcześniejszej rejestracji. W najbliższy weekend rozegrane zostaną finały Rocketmanii i E-sportowe Akademickie Mistrzostwa Polski, znane też jako E-Ampy. O tytuły mistrzowskie zmierzą się zawodnicy Rocket League, Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends.


Rocketmania to międzynarodowy turniej w Rocket League. W finałach zmierzą się cztery najlepsze ekipy, które wygrały regionalne etapy rozgrywek. Będą to zespoły z Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Z kolei E-Ampy, organizowane przez Akademicki Związek Sportowy (AZS), to odpowiedź na ogromy wzrost popularności sportów elektronicznych wśród studentów w ostatnich latach. W turnieju CS:GO spotkają się drużyny reprezentujące Uniwersytet Warszawski, Akademię Leona Koźmińskiego, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach i Politechnikę Warszawską. W rozgrywkach w LoL zagrają studenci Wojskowej Akademii Technicznej, Politechniki Gdańskiej, Politechniki Wrocławskiej i Politechniki Białostockiej.


Imprezę wspiera Trust Gaming, który przygotował cenne nagrody dla graczy. Do wygrania będą m. in. słuchawki Trust GXT 433 Pylo i GXT 414 Zamak, klawiatury mechaniczne Trust GXT 865 Asta, myszki Trust GXT 165 Celox czy plecaki Trust GXT 1255 Outlaw. Organizatorzy przygotowali także atrakcje dla widzów. 8 marca, w turniejowej strefie relaksu, odbędzie się konkurs talentów na najlepszy występ wokalny lub freestyle, czyli rapową improwizację. Do wygrania będą profesjonalne mikrofony marki Trust Gaming: GXT 258 Fyru, GXT 256 Exxo i GXT 244 Buzz oraz słuchawki GXT 444 Wayman Pro. Partnerem technologicznym imprezy jest również Actina, która zapewnia wysokiej klasy komputery gamingowe, na których zostaną rozegrane wszystkie spotkania.


Link do rejestracji oraz więcej informacji na temat imprezy znajduje się na stronie oficjalnego wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2662112664021054/

Komentarze

Scroll to top