Wywiady

W 2019 CELUJEMY W TOP20 HLTV – WYWIAD ZE STOMPEM

 

Daniel "STOMP" Płomiński – zawodnik x-komu, zwycięzca ASUS ROG zdecydował udzielić nam wywiadu!

 

Witam bardzo serdecznie, na wstepie chciałbym się zapytać czy gdy zaczynałeś grać w cs:go to myślałeś, że zostaniesz profesjonalnym graczem?

Daniel "STOMP" Płomiński: Witam również. Nigdy mi to nie przyszło do głowy, że będę miał coś wspólnego z profesjonalnym graniem. Robiłem to tylko i wyłącznie dla zabawy i zabicia czasu. Z czasem, poznałem pare osób i tak krok po kroku zaczynało coś z tego wychodzić.

 

Jeśli już mówimy o początkach twojej gry to czy były momenty, że opuszczałeś szkołe na rzecz grania w cs?

Daniel "STOMP" Płomiński: Miałem trochę ułatwioną sprawę ze szkołą, ponieważ ukończyłem ją w okresie kiedy zacząłem zajmować się tym "profesjonalnie". Także nie miałem okazji wagarować na rzecz CS'a <śmiech>.

 

Od momentu kiedy wróciłeś do profesjonalnej gry (xkom), miałeś moment zawahania? Sądziłeś że popełniłeś błąd?

Daniel "STOMP" Płomiński: Absolutnie nie. Pracując za granicą stwierdziłem, że nie pasuje mi i nie chce takiego życia poza domem. Postanowiłem, że jeśli pojawi się okazja wrócić do profesjonalnego grania, to to zrobię. Sprawia mi to radość i przyjemność, moim zdaniem jest to najważniejsze, żeby lubić to co się robi.

 

Jakie uczucia Ci towarzyszyły gdy pokonaliście Virtus.pro w drodze do minora?

Daniel "STOMP" Płomiński: Na pewno ogromną satyskację i dużo radości, że udało nam sie pokonać drużyne, w której każdy chciał grać. Zdawałem sobie również sprawę z tego, że to nie te same Virtus.Pro co kiedyś. Mieli bardzo słaby okres w drużynie, dlatego też zawiesili swój skład CS:GO.

 

Jak wszyscy wiemy pojawiły się plotki na temat powstania nowej organizacji, którą mieliby stworzyć Sawik, TaZ i Wanli. Co sądzisz na ten temat?

Daniel "STOMP" Płomiński: Szczerze? Nie mam pojęcia, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Jakie cele postawiłeś sobie na 2019 rok? 

Daniel "STOMP" Płomiński: Na pewno chciałbym robić progres indywidualny z tygodnia na tydzień i mieć stabilną formę. Jeśli chodzi o drużyne to do końca roku wbić się w Top 20 rankingu HLTV. Jeździć na największe turnieje i zajmować jak najlepsze miejsce.

 

Dziękujemy za udzielenie wywiadu. Życzymy powodzenia w karierze i przede wszystkim dużo zdrowia! Pozdrawiamy!

Daniel "STOMP" Płomiński: Dziękuje bardzo i również życzę wszystkiego dobrego! 😀

 

fot. Fanpage

 

Komentarze

Scroll to top