Counter Strike

Virtus.pro wygrywa mecz w ECS’ie i zagra w półfinale przeciwko Tricked!

 

Virtus.pro wygrywa ćwierćfinał na drużynę ESPADA z ostatecznym wynikiem 2-1 w mapach. Rywalem Polaków w półfinale będzie duńskie Tricked, które zdołało pokonać VP w finale V4 Future Sports Festival 2019!

 

Pierwsza mapa była bardzo zacięta – obie drużyny wygrały po jednej rundzie pistoletowej. Niestety, ale przy wyniku 12-5 dla Virtusów rozpoczęły się problemy, które umożliwiły Rosyjskiej drużynie powrót do meczu. Drużyna Janusza 'Snaxa' Pogorzelskiego obudziła się dopiero przy 12 punktowym remisie i mimo kilku potknięć zamknęła spotkanie na pierwszej mapie mirage wynikiem 16-14.

Druga mapa – de_dust2, czyli mapa, której Polacy po prostu nie grają i w większości spotkań wykluczają ją na samym początku po prostu nie mogła zakończyć się dobrze. Mimo wysokiej formy snatchiego na tej mapie, VP nie zdołało pokazać się z dobrej strony, przez co przegrali ją wynikiem 16-9. 

 

 

Na ostatniej mapie – Nuke, Polska drużyna szybko pokazała swoją moc i wygrywając 16-4 zapewnili sobie awans do półfinały drugiego weekendu ECS Sezonu 8. Kolejnym przeciwnikiem Virtus.pro w tym turnieju będzie Tricked, czyli ich odwieczny wróg, który zakończył ostatnio ich marzenia o wygraniu V4 na Węgrzech. Mecz odbędzie się już jutro, czyli we wtorek 1 października o godzinie 20:00.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top